Malá akce s malými kapelami pro pár lidí za málo peněz. Poprvé jsem tam uviděl a uslyšel kapelu Buer. Není moc blackových kapel z okolí, které by stály za shlédnutí. Buer za to stál (než se rozpadl). V té době ještě se starým, velmi charismatickým zpěvákem. Pódiová show se nesla v duchu nějakého rituálu. V tu dobu vystupovali s automatickými bicími, což trochu škodilo jejich snaze, ale celkově se mi to líbilo. Takových kapel by to chtělo víc.
Zobrazují se příspěvky se štítkemBuer. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemBuer. Zobrazit všechny příspěvky
16. 12. 2017 DEVILIZATION 3.2
Akce nazvaná Devilization 3.2 byla pokračováním akce Devilization 3.1 která se konala v Hradci a na které bylo dohromady asi 6 platících lidí. Pokračování se konalo v Pardubicích a mělo se začít hrát v 19hodin, ale pár hodin před začátkem se na facebooku psalo, že se začne o půl hodiny dýl. Nakonec to bylo o hodinu dýl. Když jsme vstupovali do klubu, vítali nás dvě postavy oblečené v černých hábitech se zapálenými loučemi. No vítali.... na můj pozdrav Nazdar chlapci mi odpověděli: "... ". (to jako že drsně mlčeli). Byli to drsní muži... Vstupné 90Kč, lístek na tombolu 10Kč. Klub je po rekonstrukci a je tam pěkně čisto. Nealkoholické pivo chlazené, normální pívo prý dobré, jak jsem se informoval u mého spoluúčastníka, který původně ani na akci jet nechtěl. První kapela HUMAN SCUM, veteráni, jezdil jsem na ně už někdy před dvaceti rokama. Jejich prazvláštní deathmetal je na otevření akce dobrá volba a vždycky si je rád poslechnu. Zvuk takovej, jakej si zaslouží první kapela na zahřátí. Druhá banda NIHILLIN. Byl to jejich teprve třetí koncert, a nebylo to marné. Takový blackmetal ale trochu jinej. Zvukově to bylo lepší než první banda.Třetí kapela BLOODY MADNESS. Docela dobrej treš se zpěvem alá stará Metallica? Zvuk opět o něco lepší, líbilo se mi to. Čtvrtá kapela ZODIAC. Výborný, ale opravdu výborný deathmetal. Až tak výborný, že to kámoš (zdravím Zbyňka) označil za nejlepší kapelu toho večera. Bylo to fakt dobrý. Pátá kapela, headliner slovenští ALGOR. Perfektní zvuk, perfektní blackmetla. Zbyněk říkal, že to byla sračka a asi se to ani lidem moc nelíbilo, poněvadž se při jejich setu pomalu vytráceli. Mě se to páčilo jak cyp. Připomínalo mi to chvílema Kampfar. A Kampfar já rád. Potom byla tombola. Kámoš má pořád kliku ve všem a tak....tak se stalo, že z jeho deseti lístků, měl tři výherní. Ten první vyhrál samolepku pořádajících Buer. Druhý los vyhrál velký železý bafomet domácí výroby. No a taky vyhrál nejlepší cenu - 0,7l černou whisky, dělanou přímo pro tuto akci. Tu jsem chtěl vyhrát já, ale já nikdy nic nevyhrávám a nejinak tomu bylo i včera. V tombole byly dále CDčka, trička, lebka používaná při koncertech, nášivky a jako první hlavní cena, to jsem nepochopil, byla prasečí hlava která místo toho aby ji někdo namlel do tlačenky, nebo uvařil, tak při poslední kapele Buer lítala nad hlavama lidí v kotli. No kotel, pár lidí, celková účast asi mým odhadem kolem 60ti lidí. Počet pěkných holek do deseti. Počet opravdu odporných holek 3. Počet nácků 2. Kapela Buer se tam měla loučit se svým zpěvákem, velmi charismatickým a fotogenickým Utgardem. Když ale začal první song zpívat kytarista, jsem si říkal že co se kurva dějě. Po prvním songu se kytarista omlouval, že to bude asi stát za píču, poněvadž před dvaceti minutama došlo ke změně v sestavě (nejspíš to zpěvák vzdal o dvacet minut dřív než bylo v plánu a je pravda, že jsem ho naposledy zahlídnul před vyhlašováním tomboly). Ale jinak byl Buer fakt dobrej, syrovej. Takovej Darkhtrone poloviny devadesátek. Žádný velký instrumentální výkony, pěvecký výkony, zvuk na píču... prostě blackmetal. Zahráli tři písničky a ve čtvrtý se stalo něco co jsem za svoji koncertovou kariéru ještě nezažil a bohužel to nemám natočený, poněvadž jsem natáčel písničku předtím. Kytarista uprostřed čtvrtý písničky řekl, že na to sere a odešel. Když přestali hrát i ostatní, bylo v klubu slyšet kapat šťávu z vaginy jedný kurvičky v černých minišatech, jaký tam bylo ticho. Po chvíli se vrátil kytarista na pódium, řekl, že akce skončila, že se omlouvá, poděkoval za účast a byl konec. Cesta domů a v posteli jsem ležel ve 3:27hodin středoevropského času.
Vyjádření pořádající kapely BUER k ukončení večírku:
"Moje hlava... kurva!
Co jsem doprdele dělal v sobotu?"
Nebo jste byli po Devilization fresh?
Ať už to dopadlo jakkoli, z našeho pohledu to vidíme takhle:
Co jsem doprdele dělal v sobotu?"
Nebo jste byli po Devilization fresh?
Ať už to dopadlo jakkoli, z našeho pohledu to vidíme takhle:
Od začátku jsme měli sekeru o který jsme informovali už ráno.
Ta nakonec ještě povyrostla ale na škodu to nebylo.
Naopak nám díky tomu vše vycházelo na přesno, zpoždění se dál nezvyšovalo, většina z vás o posunu věděla a tak nikdo o nic nepřišel.
Děkovačku jsme sem dávali hned po akci a tak se jí nebudeme opětovně zdržovat.
Vás asi bude nejvíc zajímat co se to kurva dělo ke konci?!
-
Dotazy se kupěj, takže zde je vyjádření:
Utgard s náma měl hrát, měl to bejt jeho poslední koncert.
Nehrál, protože před zvučením dostal něco jako padáka... i když odchod byl jasnej, tak se to tak nedá moc brát.
Důvod v jeho vlastním zájmu neuvádíme, ale většina z vás asi ví.
Zyklordovy jste nerozuměli, protože neznal texty (vzal to za něj)
Corpsepainty nebyli protože nám Utgard svým jednáním přidělal práci a tak nezbyl čas.
Z úplně stejnýho důvodu bylo zdržený vyhlášení tomboly!
A koncert jsme přerušili protože jeden z fanoušků měl potřebu místo muziky řešit politiku, pomocí gest.
Což byla v daný situaci poslední kapka!
Ta nakonec ještě povyrostla ale na škodu to nebylo.
Naopak nám díky tomu vše vycházelo na přesno, zpoždění se dál nezvyšovalo, většina z vás o posunu věděla a tak nikdo o nic nepřišel.
Děkovačku jsme sem dávali hned po akci a tak se jí nebudeme opětovně zdržovat.
Vás asi bude nejvíc zajímat co se to kurva dělo ke konci?!
-
Dotazy se kupěj, takže zde je vyjádření:
Utgard s náma měl hrát, měl to bejt jeho poslední koncert.
Nehrál, protože před zvučením dostal něco jako padáka... i když odchod byl jasnej, tak se to tak nedá moc brát.
Důvod v jeho vlastním zájmu neuvádíme, ale většina z vás asi ví.
Zyklordovy jste nerozuměli, protože neznal texty (vzal to za něj)
Corpsepainty nebyli protože nám Utgard svým jednáním přidělal práci a tak nezbyl čas.
Z úplně stejnýho důvodu bylo zdržený vyhlášení tomboly!
A koncert jsme přerušili protože jeden z fanoušků měl potřebu místo muziky řešit politiku, pomocí gest.
Což byla v daný situaci poslední kapka!
Tady si neodpustim pár slov:
Fanoušci poslouchající extrémní muziku mývají extrémní názory.
!METAL JAKO CELEK (muzika, styl, život) BYL, A PRO NÁS JE, ZPŮSOB KTERÝM VYJADŘUJEME ODPOR KE VŠEM SRAČKÁM KTERÝ ŘEŠÍ ZBYTEK SVĚTA, K POLITICE! K NÁBOŽENSTVÍ!!!! V METALU JE KURVA SVOBODA!!!!
Metal je nám únikem od týhle reality!
Pokud chcete řešit tyhle věci, řešte si je v hospodě!
Fanoušci poslouchající extrémní muziku mývají extrémní názory.
!METAL JAKO CELEK (muzika, styl, život) BYL, A PRO NÁS JE, ZPŮSOB KTERÝM VYJADŘUJEME ODPOR KE VŠEM SRAČKÁM KTERÝ ŘEŠÍ ZBYTEK SVĚTA, K POLITICE! K NÁBOŽENSTVÍ!!!! V METALU JE KURVA SVOBODA!!!!
Metal je nám únikem od týhle reality!
Pokud chcete řešit tyhle věci, řešte si je v hospodě!
3.6.2017 DEVILIZATION 3.1
Moje první devilization, v pořadí Devilization 3.1 se konala na začátku června v Hradci Králové ve vysokoškolským klubu, kde probíhal první metalový koncert za víc než dvacet let provozu. A bylo to znát, protože vybavení veškerý žádný, zvukař taky žádnej. Zvučily si samy kapely na minipultíku, který byl na minipodiu. Několikrát se to tam celý přehřálo a vypadla půlka reprobeden, takže hlavní hvězdy se sympatickou zpěvačkou Alenou Krákorovou NOCTURNAL PESTILENCE byl ve dvou písničkách slyšet jen zpěv a klávesy. Pan provozní, hrozně sympatický stařík, to vyřešil tak, že dal před změť zásuvek a kabelů ventilátor, který to ochlazoval a kupodivu to fungovalo. Hold léta zkušeností... Klub teda nic moc, ale nabídka piv, excelentní. Od desítky až po jednadvacítku, všemožných barev a značek. Mě to bylo ale hovno platný, protože já tam byl autem. A kolik že tam bylo lidí? Nejsem si jistej, ale řek bych, že platících hlav tam se mnou bylo ještě asi 5 (slovy pět), maximálně. Zbytek byly kapely. Pořádala to kapela Buer z Pardubic. Sestava byla přitom docela zajímavá HUMAN SCUM, GRANULOM, pořádající BUER, zmínění Nocturnal Pestilence a v neposlední řadě DISSECTION CORPSE, kteří mě velmi mile překvapili. Lidi dali asi přednost diskotékám. Hradec je prostě v tomhle zapykanej…
22. 9. 2018 PURGATORY / CRANIAL CARNAGE / BUER / DYSANGELIUM
Na tuhle akci jsem se těšil protože Purgatory, ač je znám již víc než dvacet roků, doma si je nepustím co je rok dlouhej, ale vždycky jsem pro ně měl slabost. Stejně tak pro Dysangelium, kteří jsou prostě výborní. O Buer netřeba diskutovat. Takových kapel je potřeba conejvíc. Čtvrtou kapelou toho večera byli CRANIAL CARNAGE, kteří produkovali morafski det metal a na rozjezd to nebylo vůbec špatné. Akce opět začala o hodinu déle, než bylo avizováno, ale nikomu to nevadilo. Návštěva nějaká byla, ale při této sestavě jsem čekal o něco víc lidí. Druhou kapelou která zahrála, byli pořádající smrťáci DYSANGELIUM a šlapalo jim to náramně. Viděl jsem je podruhé a podruhé to nemělo chybu. Hlavní hvězda večera PURGATORY předvedla pravý nefalšovaný masakr zvaný deathmetal. Čekal jsem že to bude dobrý, ale že to bude až takhle dobrý, to nečekal asi nikdo. Naprosto perfektně odvedená práce na všech postech. Troufám si tvrdit, že to byla když ne nejlepší, tak určitě jedna z nejlepších deathových kapel, jaké jsem za svůj život viděl. Akci ukončovali BUER drtící perníkový blekmetál. Kdo čekal něco, byť jen malinko víc, musel být zklamán. Já byl spokojen, stejně jako už třikrát předtím. Velmi vydařená akce!!
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)



