Zobrazují se příspěvky se štítkemDark Future. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemDark Future. Zobrazit všechny příspěvky

10.4.2004 NEW AGE OF EXTREME UNDERGROUND PARTIE´S NO. 01


Dlouho jsem hledal nějaké info o této akci, protože nevim proč, ale měl jsem v hlavě zakodovaný, že se to konalo v klubu Cosa Nostra v Přelouči, ale po spoustě hodin hledání jsem narazil na informaci, že se to konalo v hostinci Na Kříži v Břehách u Přelouče. Byl jsem si jistý pouze kapelou Deformed, která už celkem dlouho nehraje a je to škoda.... Sestava tohodle koncertu tedy byla: DEFORMED, IMPERIAL FOETICIDE, DESPISE, BLASPHEMER, DARK FUTURE, INDIGESTIBLE PIEDES. Pořádal to Dejvy z kapely Despise a já si jen pamatuju, že mě tam slušně odrovnali právě Deformed svým prasečím grindem na automat. Vstupné bylo 90Kč a bylo to tam hodně fajn.






pro další fotky klikni tady

25. 8. 2001 BEST OF HARD COMMUNITY

Groinchurn, Fleshless, Tortharry, Hypnos, Sabathory, Ingrowing, Laniena Mentis, Livores Mortis, !T.O.O.H.!, Ritual, Return To Innocence, Euthanasia, F.O.B, Dark Future, Human Scum, Murder Persons, Smashed Face

Další z akcí, o kterých toho mnoho není k dohledání. Jen pár malinkatých foteček ukradených z fobiazine. Do Výravy jsme s kámošem vyrazili pěšky (!!!) z Hradce Králové. Ptali jsme se každou chvíli na cestu, a všichni nám řikali jo to je kousek, asi tři kilometry. No nakonec těch kilometrů bylo snad deset a my jak přišli do areálu, který byl zastřešen, museli jsme spláchnout žízeň. Takže jsme chlastali a poslouchali výborné kapely a pak zase chlastali a v noci jsme dělali bordel, že tam na nás už nějaký místní domorodec vlítnul a že prej zajistí, aby se podobná zvěrstva už ve Výravě nekonala. A proto od té doby hrají ve Výravě samé píčoviny a o pořádnou kapelu tam nezavadíš. Když byl čas jet domů, nechtělo se nám zase pěšky do Hradce, tak kámoš našel našeho známýho, který tam byl autem, jenže náš známý byl totálně našrot, ležel v bezvědomí pod pódiem, takže jsme čekali, než se dá trochu do kupy. Asi za hodinku vstal, dal si cigáro a ještě ožralý si sednul za volant prastarý škodověnky. Vůbec nechápu, jak v jeho stavu mohl nenabourat cestou do Bydžova, zvlášť když byla mlha, že nebylo na krok vidět a měl věčně opocené čelní sklo. Na jeho obranu musím uvést, že byl nějaký uvědomělý a že jel opravdu pomalu a nijak nefrajeřil. Sestava kapel byla víc než výborná, ale jestli si dobře pamatuju, tak moc lidí tam nebylo. Ale nám se tam líbilo.