Zobrazují se příspěvky se štítkemKrabathor. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemKrabathor. Zobrazit všechny příspěvky

6.9.2002 KRABATHOR, PANDEMIA, AGGRESSIVE TYRANTS

Můj jediný KRABATHOR který jsem kdy absolvoval. Na postu zpěváka samozřejmě Paul Spackman. Ještě vystoupili AGGRESSIVE TYRANTS a PANDEMIA a přiznám se bez mučení, z týhle akce si pamatuju jenom jak jsem se fotil s Aggressive Tyrants :-) 




Pro další fotky klikni sem.