Zobrazují se příspěvky se štítkemMörkhimmel. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemMörkhimmel. Zobrazit všechny příspěvky

OBSCENE SOCIETY 2012




To jsem si včera zase vykalil palici. Do pardubickýho Žluťáku jsem dorazil když byl ještě zavřenej tak jsem se šel projít po krásách hlavní silnice do centra. Počasí bylo takový že zima, takže jsem dlouho neotálel a zamířil radši pozorovat krásy hospody U Josefa. Ale na svojí krátký procházce jsem přeci jenom něco viděl. Zaparkovaný policejní auto, u kterýho stálo malý zelený auto a za ním byl radar, který nikdo neobsluhoval. Z policejního auta zrovna vystupovala fešná blondýnka která si upravovala minisukni a zcela zřetelně bylo vidět, jak jí policajt dává prachy... V hospodě jsem si dal 3 lachouty a přesně v 17 hodin dorazil do klubu, kde se už rozcvičovala první kapela MARCH OF THE HORDES. Video tady


Hudebně byla tahle kapela někde ve švédským deathmetalu a musím uznat že na první kapelu měli celkem slušnej zvuk. Potěšil mě Dismembrovsky znějící, s punkovým popěvkem cover od Darkthrone, kterej jsem fakt nečekal. Pro mě osobně neznámá kapela a doufám že na ni ještě někde narazím. Druhou kapelou byli PRÜGELKNABE, jejíž všechny 2 členové dokázali nadělat víc bordelu než dvacet lidí dohromady. Video tady.


Hráli hrozně krátce, zdálo se mi že snad jen 10 minut, ale za tu dobu naflákali asi tak třista písniček. Co víc si přát :-) Když jsem si šel pro pívo, tak mi někdo něco vylil nebo nablil na hlavu z balkonu. Zvratky jsem z toho necejtil, pívo taky ne, takže to taky klidně mohly bejt chcanky. Další naběhli SHEEVA YOGA, což byli oba členové z předešlé kapely a ještě 2 šílenci navíc. Video tady.


Mám tuhle kapelu na nějakým splitsedmipalci, a moc se mi to nelíbí, ale naživo mě docela překvapili, poněvadž to byl nářez jako kunda šílená!! Další kapelou která nastoupila a další v pořadí, kterou jsem neznal a tudíž neměl naposlouchanou byli HOW LONG, jejichž muzika byla na můj vkus moc metalická nebo jak to nazvat. Video tady.


Taky si myslím že má kapela uplně zbytečně 2 vokály protože by to v pohodě zvládal jeden člověk. Poprvé ten večer jsem zaznamenal trochu nečitelnej zvuk, ale jinak to bylo v pohodě. Kadence chcací potřeby se u mě začala rapidně zvyšovat s přibývajícím časem a tak nelze zde nezmínit skvělou vychytávku na hajzlech klubu Žlutý Pes. Já jsem za všechny ty roky co to tam maji tuhle věc nikdy nepoužil, protože je určená pro ožraly a ochlasty a to já nejsem.


Tohle hlavový opěrátko by nemělo chybět v žádný hospodě!! Další kapelou která naběhla byla opět pro mě neznámá a řeknu vám, totálně mě posadila na prdel. Dámy a pánové MÖRKHIMMEL!! 


Kapela předváděla parádní crust? death? punk? opět s Dimemberovským zvukem (nějaká móda poslední doby u nás asi) a všichni - nebo aspoň já jsem mohl oči a ptáka nechat na jejich krásný kytaristce. Jejich vystoupení mě tak odrovnalo, že jsem nelenil a zašel zakoupiti jejich vinyl. Chtěl jsem jenom malou desku. Ale protože malou nemaji, tak jsem si teda vzal tu velkou pod podmínkou, že se mi na ni všichni podepíšou. Zpěvák této kapely si asi myslel, že mě nějak vyvede z míry, protože jeho podmínkou, že se mi podepíšou bylo, že já se mu podepíšu na jeho prdel, což jsem samozřejmě jako správný idiot bez mrknutí oka také udělal, avšak poněvadž on si na prdel neviděl, tak jsem se mu tam nepodepsal, ale načmáral jsem mu tam adresu na můj krásný růžový homoblog. Ještě fotka jeho smradlavé, jak jsem mu neustále připomínal, prdele (dokonce jsem mu to řikal tak často že mu ta prdel smrdí, že se nakonec zeptal kytaristky jestli mu opravdu náhodou nesmrdí :-) ). Ta ho ujistila že ne, já ho potom také ujistil že ne a poradil jsem mu, aby si ji po každým sraní myl, načež mě fakt dostal tím, že mejt si prdel po sraní je normální, ale mejt si prdel před sraním, to je frajeřina!! Charismatický a velmi příjemný člověk. Než jsme vyřídili ty podpisy, tak jsme tam strávili snad půl hodiny plné smíchu. Po mě tam byl ještě jeden člověk, kterej byl také unešen z jejich vysotupení a taktéž chtěl podepsat desku. Musím se tu ale bez mučení přiznat, že bassáka se nepodařilo sehnat tak mi ho podepsala ta  kytaristka. Ale to nevadí, oni ty podpisy jsou stejně všeljaký. Třeba zpěvák se jmenuje Tomáš, ale podepsal se jako Slávek. Navíc on jediný na té desce prej hraje. Zbytek členů na desce není. Kytaristka mi tam načmárala něco runama, a když si nemohla vzpomenout na jeden znak, tak jsem jí poradil, ať místo znaku namaluje píču. Tak se i stalo. Jestli tu desku budou někdy v daleký budoucnosti zkoumat nějaký jazykovědci, asi budou trochu vyvedeni z míry tou píčou. 

podpisová akce Mörkhimmel 

Plný nadšení jsem si tedy odnes podepsanou desku ke známýmu a šupajdil na ISACAARUM, který mě zklamali a z celýho večera je hodnotím jako nejmíň zajímavý. Pro mě to prostě byla nuda. Video tady.


Jestli je to tím, že jsem je viděl už hodněkrát, nebo tím, že mě jejich hudba alá játatatatataaaaaaaa nikdy moc nebavila, nevím. Kapela sama o sobě ze sebe vydala maximum jako vždycky, ale nějak mě to nebavilo. To další kapela DESPERAT ze země Švédské mě zaujala mnohem víc a přitom já crust nebo co oni to hrajou vůbec neposlouchám. Video tady


Kluci ze Švédska ani ještě nestačili oschnout a vystoupili pak ještě jako hlavní kapela. Ale až po GRIDE a MALIGNANT TUMOUR. První jmenovaní předvedli neskutečnou šílenou jízdu, jakou jsem od nich nečekal. Párkrát jsem tyhle pány už naživo viděl, ale včera to bylo rozhodně to nejlepší co předvedli. Jejich song Policejní brutalita byla jednoznačně nejlepší písničkou celýho festíku. Video tady


MALIGNANT TUMOUR který naběhli po nich snad hodinu zvučili jak kdyby to byla Metallica. To možná někoho nasralo, ale kdo si počkal, rozhodně nebyl zklamanej. Stejně jako u Gride, tak i u Malignantů musím smeknout pomyslnou předkožku z žaludu, poněvadž podali vynikajicí výkon. Video tady




Dost mě pobavila situace, když fanoušek vylezl za Šimkem (pro neznalý, to je ten ostravakjakcyp vlevo v paruce) jakože si s ním zaskotačí, načež Šimek sundal paruku, dal ji na hlavu nicnechápajícímu fanouškovi, poté mu do rukou vrazil kytaru a sám šel skotačit do publika a stagedivingovat. Zbytek songu pak jako opařený fanoušek dobrnkal. A ani nebylo poznat, že to nehraje Šimek :-). Přesně o půlnoci, se čtyřicetipětiminutovým zpožděním naběhli opět ty Švédi, tentokráte s legendou MOB47. Video tady


Jejich punk, opět styl muziky který vůbec neposlouchám, se mi líbil a i ostatním se líbil a tak všechno dopadlo dobře. Snad jen kromě návštěvy, která byla ne bídná, ale mohlo vás vy zmrdi přijít víc. Jednak byste podpořili tuhle suprovou akci aby se mohla konat i příští rok a druhak všechny ty kapely, zvuk, klub, atmosféra, prostě to bylo vynikající. A kdo řiká že ne tak je chlupatá píča.

OBSCENE EXTREME 2013




Vánoce jsou v píči. A byly skvělé jako každý rok. Nedělal žádný poznámky, z čehož vyplývá, že můj vypitý mozek si toho moc ke psaní nezapamtoval. A i foťák po většinu času zůstal v autě. Není tedy z čeho čerpat. Toto povídání o Obscénních vánocích bude tedy v poklidném stylu stejně jako byl celej Obscene Extreme. Velký dík panu pořadateli Čurbymu že dal všechno do cajku a já si moh počtrnáctý vylejt palici jako kunda. Počasí až na menší májovej deštík ve čtvrtek na jedničku. Pivo? No, pil jsem Gambáče desítku a jedenáctku a nebylo to nejhorší. Byl tam ještě Kozel jedenáctka, Plzeň a venku mimo areál Krakonoš, kterej byl ovšem tedy jak bych to nazval, abych neurazil fousatýho sráče se sojkou na berli, no prostě bylo to jako když pijete chlévskou mrvu. Jeden jediný lok stačil k tomu abych málem vyblil všechno co jsem letos pozřel. To bylo snad poprvé, co bylo festivalový pivo o třídu lepší než ten zkurvenej zasranej Krakonoš. Letošní ročník jsem stejně jako každý předešlý začal masivním proplachováním jater a ledvin a tak není divu, že jsem se za pár hodin motal mezi špinavejma grinderam a metalistama. A koho to kurva sere? Bylo to tam skvělý jako vždycky. To co jsem chtěl vidět, to jsem viděl, to co jsem si chtěl koupit za CD a LP, jsem si koupil.  A kapely? Nodopiči! Pecka největší! Ze čtvtečních mě potěšili Morkhimmel, Antigama, Fleshless, Malignant Tumour, Cryptopsy a i závěrečná Hell Show, která se letos nesla v duchu duchovním :-) Čtvrteční chlastání si vybralo svoji daň v pátek, kdy jsem sice mohl chlastat, ale pajšl nebral, takže za celej den jsem vylemtnul jen 5 piv!! To je moje historický minimum. Stydím se za to, ale ne moc, poněvadž čtvrteční zátěž byla na můj organismus prostě hodně. Takže v pátek jsem poprvé za celou svoji čtrnáctiletou obscéňáckou kariéru mohl střízlivý pozorovat vánoční běsnění všudypřítomných ožralých týpků a týpek. A můžu vám říct, že je to stejná prdel jako když jste na cáry. Ono není moc příležitostí v životě sledovat Batmana, kterak souloží s banánem, Usámu Bin Ládina, jež čtyřem tisícům hudbychtivých fanoušků obscénních vánoc točí na pódiu před kapelou varlaty. Těžko též někde uvidíte vousatou obézní jeptišku, která se neohroženě vrhá s dvoumetrovým žabákem po hlavě skokem z vysokýho pódia do davu lidí.  A chodící penis jste taky určitě ještě neviděli. Jediná nevýhoda být neožralý na festu je to, že si všímáte věcí, který normálně přehlídnete. Nevím jestli se mi to zdálo, ale letos bylo na můj vkus až moc problémů s aparaturou a kabelama a i zvuk třeba u mnou velice očekávaných Anaal Nathrakh byl prostě jedná velká hovenná neposlouchatelná koule. Ale tuhle kapelu jsem měl možnost vidět potřetí a oni měli potřetí zvuk na vyližprdel, tak si řákám jestli oni to náhodou nedělají schválně. Z pátečních kapel bych určitě vyzdvihnul čínskou šílenost Cave Have Rod, Gruesome Stuff Relish, Captain Cleanoff, Napalm Death. Ale v pátek všem s velkým přehledem vymrdali prdel švédští Grave, který svojí muzikou vyvraždili celý Bojiště!! Pecka největší a nejšílenější!! Sobotní část vánoc se nesla v tom duchu, že můžu pivko jen tak do odpoledne a pak už ne, neboť noční kočírování automobilu značky Škoda Felicia se neslučuje s výskytem jakéhokoliv množství alkoholu v krvi. Takže od poledne jsem lemtal jednu limonádu a kofolu a kokakurvakolu za druhou. Nebylo to uplně špatný, ale člověk přeci jenom má blíž k tomu pivu. Ale i tak jsem si to užil. Třeba sobotní vyprazdňování se neobešlo bez hledání použitelného WC. Ano, mohl jsem si zaplatit 20Kč za vysrání na benzince, ale k tomu jsem se nesnížil. Tohle podporovat nehodlám ani do budoucna až budu hemeroid tahat z prdele za sebou po silnici. Radši jsem se podíval do sedmi naprosto zesranejch ToiToiek, kde byly hovna všude, jenom ne tam kde by měly být, než jsem narazil na jednu použitelnou.  A sobotní kapely? Já osobně, protože se nepovažuji za inteligentního člověka, který poslouchá inteligentní gaykapely jako třeba Chinaski, jsem se úplně nejvíc těšil na Sete Star Sept z Japonska.





SETE STAR SEPT



Dvojice malinkatejch japončíků která si libuje v neskutečným bordelu. Škoda jen, že jejich čtrnáctiminutové vystoupení hrubě špatně poznamenalo to, že zpěvačka a basistka Kae Takahashi měla kardinální problémy se svým aparátem. A ty blbci technici ji v tom nechali vykoupat. To byla v mých očích jediná slabá chvilka v organizaci. Kurva, když měl problémy se svým nástrojem pan Embury z Napalm Death, tak kolem něj skákalo se ztopořenými penisy 5 lidí a mohli si natrhnout anály jen aby měl pan Embury všechno v pořádku. Když se posral blbej kabel, kterej nejspíš stačil jenom prostě vyměnit křehké dívence z Japonska, tak jen všichni stáli a čuměli jak se trápí. Měl jsem chuť jim nakopat jejich řiťolezecký kakaový oka! Možná si řeknete, že v bordelu jakej oni produkují, se nějaká nefunkční baskytara značně rozladěná ztratí. Jenže v kapele, kde jsou pouze bicí a basa, je právě ta baskytara celkem důležitá. Prostě převeliká škoda, že se to takhle dojebalo ale i tak se tohle duo v mých očích blýsklo jak stříbrný prstýnek v kalíšku plném čerstvě nastříkané mrdky. Okamžitě jsem si musel jít koupit velkou desku, malou desku, tričko, vyfotit se s nima a nechat si je podepsat na šourek (pro debily tady). Obrovské a upřímné nadšení z toho že za nimi přišel fanoušek, bylo z jejich strany tak kouzelný, že jsem se do Kae zamiloval :-) Další výborný kapely na sebe nedaly dlouho čekat, takže zmíním perfektní Mucupurulent, Sublime Cadaveric Decomposition, Cock And Ball Torture, Haemorrhage, Ratos De Porao a Exhumed. Ovšem největším nářezem a nejlepší kapelou v sobotu co jsem viděl, byli pro moje střeva Aborted. Naprosto precizní, neskutečný, skvělý, prdelrozmrdávající. Zkrátka jako každej rok, můj vnitřní organismus i o letošních vánocích prožil několik orgasmů, za které ještě jednou děkuji panu hlavnímu pořadateli Čurbymu.