Zobrazují se příspěvky se štítkemRatos De Porao. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemRatos De Porao. Zobrazit všechny příspěvky

BRUTAL ASSAULT 2015


Jako hele, tohle bylo brutální! Člověku by se až chtělo napsat, že to stálo za hovno, ale to byl nebyla pravda. Ano, vedro bylo naprosto devastující, ale to byla jediná kaňka na tomhle ročníku. Naštěstí nás v Trutnově na Obscene Extreme Festivalu napadlo, že už nejsme mladí jinoši na přespávání v autě nebo pod širákem (jen tak mimochodem v Trutnově byla noční teplota 5 stupňů - šílená kosa!) tak jsme se dohodli, že si zaplatíme ubytování. Na fóru BA se objevil kontakt na ubytování v Bastionu X, před kterým každoročně parkujeme a kterej lákal na WC a sprchy. Šli jsme do toho a ještě že tak. Věděli jsme že to není žádnej hotel ale jenom čtyři stěny, bordel, špína, záchody v katastrofálním stavu a sprcha jen studená. Ale i tak se to vyplatilo. Dali nás do bejvalýho muničního skladu, kterej neměl žádný okna, takže tam bylo příjemně chladno. Na sprchy se ráno tvořila fronta, protože tam mohli i lidi "z venku" za 40Kč. No a bordel šílenej, po dvouch dnech se ucpaly odpady - vloni jim tam prej praskly stoupačky a hovna se vyvalily nějaký doktorce do ordinace, kterou má v přízemí). Ale hele, taková studená sprcha 4x denně v tom vedru, který tam bylo, to bylo k nezaplacení. A noc strávená v chladný prostorný místnosti taky. 2000Kč za to chtěli a mohli jsme tam bejt od pondělí do pondělí. Ještě si řekli 500Kč za zaparkovaný dvě auta, ale to neřešíme. V tom bastionu funguje i bar kde se točí pivo/limo/kafo/panáko/polívko/jídlo. Žádnej velkej luxus, ale však nejsme gayové z nějaký diskotéky, ne? Lidí bylo prej nejvíc v historii - 18000 hlav. Holky nádherný. Kapely super - mě se nejvíc líbili Atari Teenage Riot, Cannibal Corpse, Pro-Pain. Ani jednu kapelu doma vůbec neposlouchám. Největší sračka byla Soulfy. Katastrofa.  Hasiči nás tam kropili, a i areál kropili, protože tam kde je obvykle tráva, tak tam byla několikacentimetrová vrstva prachu. Stánky s CD/LP/oblečení a vším možným každou chvíli ofukovali a otírali svoje zboží od prachu. Výstava obrazů v prostoru Octagon - vloni nově otevřený chodby v penvosti, kde bylo příjemně chladno - byla uplně super. Nejvíc mě pobavila fotka ožralýho nahatýho Natterfrosta ve vaně s flaškou vína v ruce. Nebo Abbath jak pobíhá po lese. Pak tam byly i kresby na téma smrt nebo co to bylo a to bylo taky dobrý. Dokonce letos přibyla jedna stage na který hráli nějaký neposlouchatelný šulíni z Ruska - ethno zvuky a potom super show Cult Of Fire. Ohnivý efekty, nahoře na hradbách měli udělanou hranici s tělem, kterou v průběhu koncertu někdo zapálil a ta tam pak hořela až do konce (za dozoru hasičů, neboť byl kuli vedru a suchu vyhlášen zákaz rozdělávání ohňů). Kapela naběhla v šílenejch černejch kápích, neřekla ani slovo a spustila instrumentální cover Vltava. A pak další songy a pak bez jedinýho slova odešla a byl konec. Výborný! Hehe, ještě než to celý začalo, tak bedňáci zapalovali svíčky na oltářích a jednomu chytnul ubrus od toho tak to tam začal hasit. Škoda jen že hlediště bylo tak malý, že se tam těch dalších pět tisíc lidí, který by je chtěli vidět, nevešli. My měli štěstí. A taky na hovno, že se tohle vystoupení krylo s Vader, který bych rád viděl. No další kapely co se mi líbili - At The Gates, Arcturus (čekal jsem sračku jako minule, ale zpěvák to kupodivu docela dával), Cradle Of Filth překvapivě hráli starý songy, Death DTA, Dodheimsgard - měli ale vykurvenej zvuk, Gutslit, Kataklysm, Kreator - výborná vizuální a ohnivá show, kousek Marduk, protože se mi kryli s něčím jiným, Napalm Death i přes jejich kardinální výpadky zvuku, Blood Red Throne, Nervosa, Nuclear Assault, Squash Bowels. Co se mi nelíbilo tak už zmínění Soulfly, Brujeria, Excrementory Grindfuckers. Neviděli jsme všechno co jsme chtěli vidět, protože jsme radši dali přednost odpočinku na "hotelu" před pařením v areálu. Jen jsme vylezli ven, pot nám vytejkal ze všech částí těla. Prostě šílený šílený šílený. Pivo - všichni na to nadávali ale všichni to lemtali a pokud jsme dostali chlazený, což v sobotu už moc nešlo (ani limo už neměli dobře vychlazený), tak desítka co jsem pil byla v pohodě. Prostě festivalový pivo. Měli tam i jiný speciály, dokonce jedno pivo za 10 žetonů (320kč) ale my z jistých důvodů zůstali u desítky. Občerstvení - všechno na co si metalista vzpomene. A taky většina předražený. My chodili k řeznictví co vloni, kde za 2 žetony byl obrovskej flák sekaný do velký žemle, anebo naprosto luxusní a obrovská daňčí klobása. Fronty - všude a na všechno. Nejvíc na žetony. Obsluha - jak kde. Někde se na nás smáli po celej festival, popřáli dobrou chuť, příjemný chvíle a podobně ale některý nás zmrdali pohledem jen jsme se tam objevil. V horror cinema jsem se podívat nebyl, protože tam to muselo bejt jak ve skleníku. Nová knížka k dvaceti letům BA vypadá luxusně, já si ji ale nekoupil.  Radši jsem byl na expozici historie BA kde jsem se dozvěděl spoustu zajímavých informací. Holky Jagermajsterky krásný a usměvavý jako vždycky. Areál - perfektní! Všechny takový designový vychytávky, obyčejný drobnosti jako třeba chodící čtveřice do černejch kápí oblečených týpků. Vypadalo to ponuře, skvěle, a když dohráli Death DTA jeden z nich se objevil ne protilehlý straně, uplně jako kdyby se přišel podívat samotný Chuck Schuldiner. Prostě výborný ročník!








Pro hromadu dalších fotek klikni sem.

OBSCENE EXTREME 2017


Milý Ježíšku, děkuji ti za krásné dárky, které jsi mi přinesl k mým 18tým vánocům (můj 18tý ročník)pod trutnovské vánoční stromy. Největší radost mi udělaly tyto dary: Středeční Speed mania fest s šíleným klaunem. Ve čtvrtek pak Sectesy, Full Of Hell, Ghoul, Krisiun, Ratos De Porao. Z páteční nadílky jsem nadšen z Psykoanalyysi, Psychoneurosis, Inferia, Meat Spreader, Wolfbrigade. Ze sobotních darů bych pak vyzdvihl Haggus, Rottenness, Cytotoxin, El Kaso Urkijo, The Arson Projekt, Ahumado Granujo, S.O.B., Sinister. Nedělní pivněstanové dárečky v podobě Nowyourefucked a retro Malignantových Tumourů, neměly chybu. Díky Čurby!!






Pro další fotky klikni sem.




OBSCENE EXTREME 2013




Vánoce jsou v píči. A byly skvělé jako každý rok. Nedělal žádný poznámky, z čehož vyplývá, že můj vypitý mozek si toho moc ke psaní nezapamtoval. A i foťák po většinu času zůstal v autě. Není tedy z čeho čerpat. Toto povídání o Obscénních vánocích bude tedy v poklidném stylu stejně jako byl celej Obscene Extreme. Velký dík panu pořadateli Čurbymu že dal všechno do cajku a já si moh počtrnáctý vylejt palici jako kunda. Počasí až na menší májovej deštík ve čtvrtek na jedničku. Pivo? No, pil jsem Gambáče desítku a jedenáctku a nebylo to nejhorší. Byl tam ještě Kozel jedenáctka, Plzeň a venku mimo areál Krakonoš, kterej byl ovšem tedy jak bych to nazval, abych neurazil fousatýho sráče se sojkou na berli, no prostě bylo to jako když pijete chlévskou mrvu. Jeden jediný lok stačil k tomu abych málem vyblil všechno co jsem letos pozřel. To bylo snad poprvé, co bylo festivalový pivo o třídu lepší než ten zkurvenej zasranej Krakonoš. Letošní ročník jsem stejně jako každý předešlý začal masivním proplachováním jater a ledvin a tak není divu, že jsem se za pár hodin motal mezi špinavejma grinderam a metalistama. A koho to kurva sere? Bylo to tam skvělý jako vždycky. To co jsem chtěl vidět, to jsem viděl, to co jsem si chtěl koupit za CD a LP, jsem si koupil.  A kapely? Nodopiči! Pecka největší! Ze čtvtečních mě potěšili Morkhimmel, Antigama, Fleshless, Malignant Tumour, Cryptopsy a i závěrečná Hell Show, která se letos nesla v duchu duchovním :-) Čtvrteční chlastání si vybralo svoji daň v pátek, kdy jsem sice mohl chlastat, ale pajšl nebral, takže za celej den jsem vylemtnul jen 5 piv!! To je moje historický minimum. Stydím se za to, ale ne moc, poněvadž čtvrteční zátěž byla na můj organismus prostě hodně. Takže v pátek jsem poprvé za celou svoji čtrnáctiletou obscéňáckou kariéru mohl střízlivý pozorovat vánoční běsnění všudypřítomných ožralých týpků a týpek. A můžu vám říct, že je to stejná prdel jako když jste na cáry. Ono není moc příležitostí v životě sledovat Batmana, kterak souloží s banánem, Usámu Bin Ládina, jež čtyřem tisícům hudbychtivých fanoušků obscénních vánoc točí na pódiu před kapelou varlaty. Těžko též někde uvidíte vousatou obézní jeptišku, která se neohroženě vrhá s dvoumetrovým žabákem po hlavě skokem z vysokýho pódia do davu lidí.  A chodící penis jste taky určitě ještě neviděli. Jediná nevýhoda být neožralý na festu je to, že si všímáte věcí, který normálně přehlídnete. Nevím jestli se mi to zdálo, ale letos bylo na můj vkus až moc problémů s aparaturou a kabelama a i zvuk třeba u mnou velice očekávaných Anaal Nathrakh byl prostě jedná velká hovenná neposlouchatelná koule. Ale tuhle kapelu jsem měl možnost vidět potřetí a oni měli potřetí zvuk na vyližprdel, tak si řákám jestli oni to náhodou nedělají schválně. Z pátečních kapel bych určitě vyzdvihnul čínskou šílenost Cave Have Rod, Gruesome Stuff Relish, Captain Cleanoff, Napalm Death. Ale v pátek všem s velkým přehledem vymrdali prdel švédští Grave, který svojí muzikou vyvraždili celý Bojiště!! Pecka největší a nejšílenější!! Sobotní část vánoc se nesla v tom duchu, že můžu pivko jen tak do odpoledne a pak už ne, neboť noční kočírování automobilu značky Škoda Felicia se neslučuje s výskytem jakéhokoliv množství alkoholu v krvi. Takže od poledne jsem lemtal jednu limonádu a kofolu a kokakurvakolu za druhou. Nebylo to uplně špatný, ale člověk přeci jenom má blíž k tomu pivu. Ale i tak jsem si to užil. Třeba sobotní vyprazdňování se neobešlo bez hledání použitelného WC. Ano, mohl jsem si zaplatit 20Kč za vysrání na benzince, ale k tomu jsem se nesnížil. Tohle podporovat nehodlám ani do budoucna až budu hemeroid tahat z prdele za sebou po silnici. Radši jsem se podíval do sedmi naprosto zesranejch ToiToiek, kde byly hovna všude, jenom ne tam kde by měly být, než jsem narazil na jednu použitelnou.  A sobotní kapely? Já osobně, protože se nepovažuji za inteligentního člověka, který poslouchá inteligentní gaykapely jako třeba Chinaski, jsem se úplně nejvíc těšil na Sete Star Sept z Japonska.





SETE STAR SEPT



Dvojice malinkatejch japončíků která si libuje v neskutečným bordelu. Škoda jen, že jejich čtrnáctiminutové vystoupení hrubě špatně poznamenalo to, že zpěvačka a basistka Kae Takahashi měla kardinální problémy se svým aparátem. A ty blbci technici ji v tom nechali vykoupat. To byla v mých očích jediná slabá chvilka v organizaci. Kurva, když měl problémy se svým nástrojem pan Embury z Napalm Death, tak kolem něj skákalo se ztopořenými penisy 5 lidí a mohli si natrhnout anály jen aby měl pan Embury všechno v pořádku. Když se posral blbej kabel, kterej nejspíš stačil jenom prostě vyměnit křehké dívence z Japonska, tak jen všichni stáli a čuměli jak se trápí. Měl jsem chuť jim nakopat jejich řiťolezecký kakaový oka! Možná si řeknete, že v bordelu jakej oni produkují, se nějaká nefunkční baskytara značně rozladěná ztratí. Jenže v kapele, kde jsou pouze bicí a basa, je právě ta baskytara celkem důležitá. Prostě převeliká škoda, že se to takhle dojebalo ale i tak se tohle duo v mých očích blýsklo jak stříbrný prstýnek v kalíšku plném čerstvě nastříkané mrdky. Okamžitě jsem si musel jít koupit velkou desku, malou desku, tričko, vyfotit se s nima a nechat si je podepsat na šourek (pro debily tady). Obrovské a upřímné nadšení z toho že za nimi přišel fanoušek, bylo z jejich strany tak kouzelný, že jsem se do Kae zamiloval :-) Další výborný kapely na sebe nedaly dlouho čekat, takže zmíním perfektní Mucupurulent, Sublime Cadaveric Decomposition, Cock And Ball Torture, Haemorrhage, Ratos De Porao a Exhumed. Ovšem největším nářezem a nejlepší kapelou v sobotu co jsem viděl, byli pro moje střeva Aborted. Naprosto precizní, neskutečný, skvělý, prdelrozmrdávající. Zkrátka jako každej rok, můj vnitřní organismus i o letošních vánocích prožil několik orgasmů, za které ještě jednou děkuji panu hlavnímu pořadateli Čurbymu.