Zobrazují se příspěvky se štítkemCarpathian Forest. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemCarpathian Forest. Zobrazit všechny příspěvky

2.4.2004 NO MERCY FEST



Hromada hudbychtivých lidí (prej 1000 platících hlav!!), patnáct kapel, dvě pódia. Malá scéna v přízemí, velký sál v prvním patře. Když začal vrchní sál pařit, Abaton, nějaká stará továrna kde se festival konal, neměl daleko k propadnutí podlahy. Z kapel si docela dobře vybavuju HYPOCRISY, protože mě tam nějaký ožralý Polák s dvaceticentimetrovými hřeby na koženém předloktí ohrožoval takovým způsobem, že jsem ho chytnul pod krkem a i jeho kamarádi pochopili, že s takovou retro-buzna-ozdobou by v přeplněném  sálu neměl co dělat, respektive by neměl lidem vypíchávat oči a odvedli si ho pryč. Pořídil jsem pár fotek a vzpomínám si, že se mi tam i přes spoustu lidí líbilo. Dobří byli CARPATHIAN FOREST, KATAKLYSM, CANNIBAL CORPSE. Zašel jsem se mrknout i na POPPY SEED GRINDER, kteří hráli na malém pódiu,  ale zvuk byl o ničem. Nahoře to bylo zvukově velmi dobré.



Pro další fotky klikni sem.