Tenhle ročník se poprvé konal v Modré Vopici a mě to tam tak sralo, že se to stal i poslední ročník, kterého jsem se zúčastnil. S Riegrovými sady se tohle hnusný místo nedalo absolutně srovnat a pro Fekal Party bylo nedůstojné. Už tam jsem prohlásil, že do tohodle klubu (potažmo ven) už na koncert nepojedu. Zatím to dodržuju. Že tam občas hrajou velmi slušné kapely!!





