Zobrazují se příspěvky se štítkemImperial Foeticide. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemImperial Foeticide. Zobrazit všechny příspěvky

10.4.2004 NEW AGE OF EXTREME UNDERGROUND PARTIE´S NO. 01


Dlouho jsem hledal nějaké info o této akci, protože nevim proč, ale měl jsem v hlavě zakodovaný, že se to konalo v klubu Cosa Nostra v Přelouči, ale po spoustě hodin hledání jsem narazil na informaci, že se to konalo v hostinci Na Kříži v Břehách u Přelouče. Byl jsem si jistý pouze kapelou Deformed, která už celkem dlouho nehraje a je to škoda.... Sestava tohodle koncertu tedy byla: DEFORMED, IMPERIAL FOETICIDE, DESPISE, BLASPHEMER, DARK FUTURE, INDIGESTIBLE PIEDES. Pořádal to Dejvy z kapely Despise a já si jen pamatuju, že mě tam slušně odrovnali právě Deformed svým prasečím grindem na automat. Vstupné bylo 90Kč a bylo to tam hodně fajn.






pro další fotky klikni tady

25. 12. 2002 CHRIST MOSH BEAST


To se před nějakými šestnácti lety stalo, že jsem se ocitl na této vypečené akci. Vlakem do Prahy, sraz s kámošem, vlakem do Klánovic. Pamatuju si že v klubu byla šílená zima, chcát se chodilo ven do ještě větší zimy. Bylo tam snad milion lidí (oficiálně jen 400 ale i to bylo strašně moc). Jestli si dobře vzpomínám, tak došlo pivo a některé kapely nepřijeli. Z těchto hledisek tedy nic moc, ale v ostatních hlediscích vydařená akce. Navíc hned v první kapele VOLUPTUOUS HARMONY hrál můj kámoš a zpíval můj druhej kámoš. Nikomu se jejich hudba nelíbila - chrochtací brutal death s automatem - ale mě bylo jedno co hrajou. Připadal jsem si hustej, že se osobně znám s kapelou :-) Nejlepší v ten večer byli samozřejmě ostřílení harcovníci DESPISE, POPPY SEED GRINDER, IMPERIAL FOETICIDE a AHUMADO GRANUJO, kteří v tu dobu byli naživo vždycky výborní. Satan klaus dokonce i donesl vánoční dárky do tomboly o slosovatelné vstupenky, kdy jsem já, který nikdy nic nevyhrál, ten večer vyhrál první cenu. Byl to proutěný košík do kterého mi děda Mráz nasral pytlík piškotů, flašku rumu, pornovideokazetu, nějaká CDčka a demokazety a časopisy. Rum jsme vypili ještě na místě, o piškoty mě obrali všudypřítomní hladoví metalisté, porno jsem věnoval neznámé dívce, časopisy a hudební nosiče po letech putovaly do popelnice, a s proutěným košíkem chodím dodnes na houby. Jako poslední kapela hrála nějaká zábavovka, produkující covery slavných, ale my jsme nasedli do autobusu linky č. 666 a za malý poplatek (měl být zdarma, ale tuším se platilo 20Kč??) jsme se nechali odvézt do legendárního Erroru, kde jsme popíjeli do mého ranního spoje domů. 




Pro další fotky klikni sem