Zobrazují se příspěvky se štítkem2004. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkem2004. Zobrazit všechny příspěvky

FEKAL PARTY 2004


Tenhle ročník se poprvé konal v Modré Vopici a mě to tam tak sralo, že se to stal i poslední ročník, kterého jsem se zúčastnil. S Riegrovými sady se tohle hnusný místo nedalo absolutně srovnat a pro Fekal Party bylo nedůstojné. Už tam jsem prohlásil, že do tohodle klubu (potažmo ven) už na koncert nepojedu. Zatím to dodržuju. Že tam občas hrajou velmi slušné kapely!!







POPPY SEED GRINDER - křest alba Oppressed Reality 2004

Křest alba Oppressed Reality probíhal někdy v roce 2004 v hospodě Hells Bells v Praze a já už si ani nepamatuju, jestli jsem tam byl s kámošem (zdravím Jirku) nebo s bratrancem (zdravím Honzu). Vlastně si nepamatuju vůbec nic. Ještě že jsem aspoň něco nafotil. Z této sestavy zbyl už jen Jarda Dohnal a ani ten neví, kdy přesně se toto odehrálo.










10.4.2004 NEW AGE OF EXTREME UNDERGROUND PARTIE´S NO. 01


Dlouho jsem hledal nějaké info o této akci, protože nevim proč, ale měl jsem v hlavě zakodovaný, že se to konalo v klubu Cosa Nostra v Přelouči, ale po spoustě hodin hledání jsem narazil na informaci, že se to konalo v hostinci Na Kříži v Břehách u Přelouče. Byl jsem si jistý pouze kapelou Deformed, která už celkem dlouho nehraje a je to škoda.... Sestava tohodle koncertu tedy byla: DEFORMED, IMPERIAL FOETICIDE, DESPISE, BLASPHEMER, DARK FUTURE, INDIGESTIBLE PIEDES. Pořádal to Dejvy z kapely Despise a já si jen pamatuju, že mě tam slušně odrovnali právě Deformed svým prasečím grindem na automat. Vstupné bylo 90Kč a bylo to tam hodně fajn.






pro další fotky klikni tady

2.4.2004 NO MERCY FEST



Hromada hudbychtivých lidí (prej 1000 platících hlav!!), patnáct kapel, dvě pódia. Malá scéna v přízemí, velký sál v prvním patře. Když začal vrchní sál pařit, Abaton, nějaká stará továrna kde se festival konal, neměl daleko k propadnutí podlahy. Z kapel si docela dobře vybavuju HYPOCRISY, protože mě tam nějaký ožralý Polák s dvaceticentimetrovými hřeby na koženém předloktí ohrožoval takovým způsobem, že jsem ho chytnul pod krkem a i jeho kamarádi pochopili, že s takovou retro-buzna-ozdobou by v přeplněném  sálu neměl co dělat, respektive by neměl lidem vypíchávat oči a odvedli si ho pryč. Pořídil jsem pár fotek a vzpomínám si, že se mi tam i přes spoustu lidí líbilo. Dobří byli CARPATHIAN FOREST, KATAKLYSM, CANNIBAL CORPSE. Zašel jsem se mrknout i na POPPY SEED GRINDER, kteří hráli na malém pódiu,  ale zvuk byl o ničem. Nahoře to bylo zvukově velmi dobré.



Pro další fotky klikni sem.

28. 10. 2001 BRAIN CORROSION TOUR (Dead Infection, Crusher, Utopia)

Tenhle koncertík se konal v Lomnici nad Popelkou 28. 10. 2004 a vyrazili jsme autem ve čtyřech, ale vracelo se nás jen tři a půl, protože Slovák Muro se ožral a pak poblil jak zákon káže, že ho zbyla jen půlka. Vystupovaly tam legendy DEAD INFECTION a CRUSHER a dle informací dostupných ještě nějaký support. Ale jaký support, to už internet neprozradil. Stejně tak mi nenabídnul leták na tuhle akci. Ještě že jsem aspoň pár fotek pořídil. Dle poslední fotky by tím supportem mohla být kapela UTOPIA.







OBSCENE SOCIETY 2004


CRIPPLE BASTARDS (Ita) - 100% hatecore, netřeba představovat
NESOUČÁST STROJE - fastcore
SEE YOU IN HELL - temný hardcore / thrash 
MALIGNANT TUMOUR - grinding crust´n´roll cirkus
V.I.R. - crust as fuck
MASS GENOCIDE PROCESS - hrubý crust skandi ražení
ABORTION - skočný grind, Slovensko
FLESHLESS - brutal death
ISACAARUM - XXX grind
INGROWING - grindcore 
N.C.C. - NASA grind


















OBSCENE EXTREME 2004


V tu dobu jsem na festival ještě jezdil vlakem. A v tu dobu jsem také dost ujížděl na polské kapele Deformed, tak se stalo, že z festivalu jsem v dešti šel právě po boku se svojí oblíbenou grupou na vlakové nádraží, odkud nás neustále vyháněla městská policie. Aspoň jsem polákům pomohl s jejich nástroji.




Deformed.


Pro další fotky klikni sem.

22.11.2004 BEHEMOTH, PUNGENT STENCH, DISFIGURED CORPSE, HYPNOS, CHAOS IN HEAD


Vstupenka není z koncertu kterého jsem se účastnil, protože jsem nikde na netu nenašel nic, co by nasvědčovalo, že Behemoth v Pardubicích v Ponorce vystoupil. Našel jsem pouze info, že tohle tour skončilo na pěkném 7 místě v anketě Břitva o nejlepší koncert 2004. Dál jsem našel datum konání a vystupující kapely, že vstupenka na místě stála 280Kč a v předprodeji 250Kč. A to je vše přátelé.
Z dnešního pohledu je neuvěřitelné, že Behemoth, který dělá headlinera předním metalovým festivalům, byl k vidění pro padesát lidí v maličkatém klubu v Pardubicích :-)