Z tohoto ročníku si moje šedá kůra mozková v paměti uchovala jedinečné vystoupení Satyricon, kdy mi kámoš mýho kámoše posadil na krk jeho tehdy jedenáctiletýho syna, který téměř celý koncert odzpíval se Satyrem. Na mým krku. Docela se pronesl. Lidi si nás tam fotili, protože táta toho kluka ho k metalu vede od mala a tehdy byl stylově oblečen jako ostřílený metalhead. Co se mi dále líbilo, tak to byli Dying Fetus, Haemorrhage, Dodheimsgard, Root. Co mě sralo tak to byli Cephalic Carnage, ale uplně nejvíc ze všeho mě sral Soulfy který byli zvukově v prdeli. A Pain na které jsem se těšil ale byla to sračka.
Zobrazují se příspěvky se štítkemSatyricon. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemSatyricon. Zobrazit všechny příspěvky
BRUTAL ASSAULT 2016
Tenhle ročník byl ve znamení front. Hned ta první byla u vstupu, kde jsme v dešti strávili dobré čtyři hodiny a díky tomu jsme nestihli Mortal Cabinet a Gruesome. Další fronta se povedla když jsme šli první den domů, po Abbathovi, protože nový systém vyžadoval, abychom si "odpíchli" i u východu. Největší zklamání pro mě byli Ahumado Granujo, na které jsem se těsil. To samý Dark Funeral, 1349. Naopak se nám velmi líbili Aborted, Abbath, Agnostic Front, Debustrol, Dying Fetus, Exodus, Sigh. Ale všem to natřela Gojira, Satyricon, kteří přehráli album Nemesis Divina a Darkened Nocturn Slaughtercult, do jejichž zpěvačky jsme se všichni bezmezně zamilovali.
Tuhle fotku jsem narychlo upravil v pátek dopoledne a poslal ji na facebook Brutal Assaultu. Uajala se a příští rok, když vyhlásili boj frontám, tak ji BA použil :-)
Full house!!
Gojira!!
Satyricon - Nemesis Divina
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)










