V klánovickém Black Psovi tenkrát vystoupili AHUMADO GRANUJO, CONTRASTIC, MRÁZEK, APOCRYPHAL DEATH, PIGSTY, SARCOM, MADE BY THE FIRE (video)
Zobrazují se příspěvky se štítkemPigsty. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemPigsty. Zobrazit všechny příspěvky
25.12.2003 CHRIST MOSH BEAST
Zatímco u vánoční besídky z roku 2002 se dá vygooglovat pár informací, o akci konané přesně o rok později, se dá vyhledat jen datum a místo konání a vystupující kapely. Já si z tohohle večera nic moc nepamatuju, jen že kapela MRÁZEK měla kytaristu, kterej jestli se nepletu neměl nohy a jednu ruku.
V klánovickém Black Psovi tenkrát vystoupili AHUMADO GRANUJO, CONTRASTIC, MRÁZEK, APOCRYPHAL DEATH, PIGSTY, SARCOM, MADE BY THE FIRE (video)
V klánovickém Black Psovi tenkrát vystoupili AHUMADO GRANUJO, CONTRASTIC, MRÁZEK, APOCRYPHAL DEATH, PIGSTY, SARCOM, MADE BY THE FIRE (video)
16. 1. 2009 WINTER ASSAULT
Hádám, že ještě nikdy v historii nevystihoval název akce, akci samotnou tak, jako právě Winter Assault. Venku mínus dvacet a uvnitř leteckého hangáru kde se sešlost v Hradci Králové konala, asi o deset stupňů více. Když jsme tam teda z mínus dvaceti vlezli do těch mínus deseti, zamířily naše kroky rovnou k výčepu, který byl umístěn po straně jeden. Kupodivu to stačilo, protože byla taková kosa, že téměř nikdo pro pivo nechodil. Ale i tak jsem tam dvě poslal. Byl to zatím můj jedinej koncert, který jsem absolvoval v zimní čepici a v zimní bundě. O tom, že byla fakt kurevská kosa svědčí i to, že Barney Greenway (zpěvák Napalm Death) uklouzl po zmrzlé vodě na pódiu, načež následně pronesl "fucking cold". Hangár zaplněný až po prdel. Aby taky ne, když sestava sama o sobě nepřipouštěla neúspěch. Needful Things, Alienation Mental, Pigsty, Splitter a Napalm Death (video). Co si kurva přát víc? Snad jen lepší místo konání. Muzikanti se občas chodili ohřívat dozadu k přistaveným ohřívačům vzduchu, ale tuším, že to stejně bylo hovno platný. Byla prostě zima. Všechny kapely se předvedly ve své životní formě a kdyby člověk nemusel myslet na omrzliny na nohách, bylo by to dokonalé.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
