Zobrazují se příspěvky se štítkemIn The Name Of God. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemIn The Name Of God. Zobrazit všechny příspěvky

20. 2. 2026 IN THE NAME OF GOD / NIEPOKOJ / ABSENT GOD

Dneska kdejakej tydýt k práci a zábavě používá AI, tak i já jsem svoji AI použil. A bylo to peklo. Umělá inteligence je totiž uplně blbá a není nad normálně psaný report. Nakonec, stejně jsem ho musel napsat. AI to jen převyprávěla a já k tomu dodělal zbytek...