Bylo to v době, kdy v Kolíně celkem krátkou dobu fungovala automobilka TPCA, když si moje tehdejší přítelkyně usmyslila, že tam půjde pracovat. Takže jsem se celkem často ocital ve městě, kam bych za normálních okolností asi jen tak nevyrazil. A protože tam dostala byt, tak jsem u ní občas přespal a když už jsem tam přespával, tak proč si nejít někam vyhodit z kopýtka. Metalový koncert tam zrovna žádný nebyl, tak jsme spolu zašli na Kolínský Ostrov, kde si daly dostaveníčko kapely a příznivci country a bluegrass, tedy muziky, kterou nevyhledávám. Musím se ale přiznat že se mi to tam líbilo. Velkou měrou na tom má zásluhu počet vypitých piv, kterých jsem do sebe během dne oklopil fakt hodně. Pamatuju si, že jedna z kapel měla dokonce i regulérní metalový song, a to mě hrozně potěšilo. Nejvíc se mi líbila kapela Qjeten, kde jak poznamenal zpěvák, jejich jméno je zkomolenina slova kretén, ale dávejte si to na country plakáty, žejo… Cestou na ostrov jsem se také dozvěděl, že jistý Pittera si hladí koule a že Žembová Martina smrdí a má bobra. A to jsou samozřejmě informace k nezaplacení.
Zobrazují se příspěvky se štítkem2006. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkem2006. Zobrazit všechny příspěvky
24.02.2006 GRINDING MILL
Docela nedávno jsem se dozvěděl, že jsem exot a kokot a kokotem jsem vždycky prý byl. Úsměvné na tomto tvrzení je, že se zrodilo v hlavách lidí, kteří mě téměř neznají a nestýkám se s nimi a vzešlo na základě jednoho reportu tady na blogu. Tyto osoby nikdy nemohly docenit mé ušlechtilé vlastnosti, jako je například moje přátelská povaha, smysl pro humor a oddanost věci, protože s jedním ze zmíněných člověků se nebavím a druhý ani nežije v Evropě. Nakonec mě je to přeci úplně jedno, co si o mě lidé, na kterých mi nezáleží, myslí. Dnešní report je psaný speciálně pro ně :-) Užijte si ho děvčata...
Jo tak tahle akce byla slušná prdel... Pičo prdelnatrhávající kapely, navíc jedna z posledních možností vidět CEREBRAL TURBULENCY před ukončením jejich činnosti, což mě sere jak cyp, to ukončení, do toho kurva moji oblíbení NEEDFUL THINGS, v té době prdelnatrhávající ŠKODA120 a v neposlední řadě kapela, která nás tam hodně bavila svojí hovnivou show (neplést za ohnivou show), COLONEL KRUTOF AND BULDOZER CREW. To byla fakt prdel a vystoupení plný hoven a sraček levitujících vzduchem a všeljakejch jinejch různejch píčovin a je škoda že už nehrajou. Na koncert jsem jel s kámošem (zdravím Zbyňka) který mě vyzvedl z podnikové výroční členské schůze v době, kdy jsem v sobě měl 8 piv. Nasedl jsem k němu do auta, nabrali ještě jednoho kámoše a bratrance (zdravím Turdu a Jirku) a vyrazili jme do města perníku se zvratkovou polevou. V Pardubicích jsem se jal pokračovati v požívání chmelového moku v počtu sedmi kusů, když se přihodila jedna taková veselá příhoda... Jeden ožralý vymrdanec tam do nás furt vrážel, tak ho bratranec 2x zahodil. Bratranec byl ve stavu posilujících a byl vazba, která malíčkem zlomí dubovou fošnu na tři půlky, takže mu nedělalo žádný problém zahodit jednoho čuráka. Onen ožralý dement (já byl taky ožralý dement, ale když jsem kurva ožralý dement, tak jsem v klidu a do nikoho se neseru) si ale nedal pokoj a furt do nás narážel a strkal, tak jsem ho teda taky odstrčil, jen tak aby se neřeklo, prostě aby mi nepřekážel ve výhledu na kapelu, a nevěnoval jsem mu dál pozornost kryplovi zkurvenýmu. A najednou jsem se ocitnul ani nevim jak, s roztrhanou mikinou, tričkem na dvě půlky a padesáti střepama z půllitru ve xichtu, na zemi v tratolišti krve. Prostě jsem svým krásným dětským obličejíčkem o podlahu rozmáčknul půllitr, kterej jsem držel v ruce a při pádu, když po mě ten vyjebanej kokot zákeřně vyjel, jsem ho upustil na nesprávné místo. Já si toho moc nepamatuju, protože je to už dávno a taky jsem požil těch 15 piv a to je na jeden večer pro mě už docela dost, ale mám takový záblesky před očima, když mě straší noční můry, jak držím za vlasy umaštěné metalové hovado a snažím se mu mlátit hlavou o podlahu. Aspoň už vím, na co mají metalisti dlouhý vlasy :-) V mým stavu to musela bejt docela komedie. Navíc já, kterej se nikdy pořádně s nikým nerval a rvačky nevyhledávám, jsem tam s rozřezaným xichtem šílel na jednom ožralém kreténovi, než mě z něj strhli a odvezli na chirurgii. A to byla taky docela prdel. Přijedeme do nemocnice a říkáme si ty vole tady mají parádní parkoviště. No nakonce jsme zjistili, že jsme stáli na heliportu... :-)Tak jsme rychle přeparkovali a pak našli chirurgii, kde mi nějaký černošský pan doktor zašil xicht. Ten si asi vyslechl mých opileckých keců... Blbě mi to sešil, pěkně na hovno, čurák. Když mě došil, půlku rypáku mi omotal obvazem a nechal mi malou dírku u pusy, kterou jsem využil k zasunutí brčka za účelem dalšího popíjení piva, když jsme se vrátili na koncert. Při tom jak mě ten debil povalil na zem (během našeho pobytu v nemocnici se takticky z akce vypařil), ze mě regulerně serval tričko Burzum a napůl roztrhl mikinu Samael. Tak jsem si koupil z nějakýho distra tričko Dodheimsgard, které mám do dneška. Prdel docela byla, že si kámoš Turda vůbec nevšiml, že se tam něco stalo (ona ho vlastně ta hudba moc nebavila, tak seděl na baru celou dobu) a když mě tam pak viděl pořezanýho sešitýho obvázanýho tak čuměl jak puk. Když jsem přijel do klubu po nějaké době na koncert, pivo se čepovalo do kelímku :-) Tímto bych se chtěl omluvit kapele Cerebral Turbulency, že kvůli tomuto incidentu museli na chvíli přerušit produkci jejich cypmetalu.
BRUTAL ASSAULT 2006
Můj první Brutal Assault. Na tenhle ročník vzpomínám s úsměvem na rtech. Nocleh jsme měli v krytém vozejku za auto (geniální nápad mého kamaráda - zdravím Zbyňka) a když jsme se ráno probouzeli, tak už venku s foťákama čekali nějací Poláci a fotili si nás jak vykukujeme otlačení zpod plachty... Pamatuju si, že Fear Factory měli jako intro celou písničku od Iron Maiden - Number Of The Beast, což mi přišlo ubohé a trapné, což jsem taky i komentoval nahlas, načež se na mě vrhl asi dvacetiletý mladík, že jsem hovado zkurvený, že nevím co je metal a že Iron Maiden je nejlepší na světě. Poslal jsem ho do prdele kreténa. Takový mám nejradši... Potom ještě zpěvák zpíval čistý zpěvy tak příšerně falešně, že i samotní fanoušci kapely si dávali do uší střepy aby to nemuseli poslouchat. Tenkrát se mi strašně líbil Amorphis, Gorefest, a Mayhem, který mě uplně rozsekal, i když je nijak zvlášť nevyhledávám. Co mě naopak nudilo, tak to byli Morbid Angel, kteří hráli snad dvě hodiny. Poprvé jsem se tam setkal s jedním pohodovým člověkem (zdravím Petra) a den po skončení tohoto festivalu jsem 13.8. v Novém Bydžově oficiálně zahájil sympatie ke své budoucí ženě.
15.12.2006 WINTER ASSAULT
křížek na vstupence označuje, že byly vráceny peníze (viz. níže)
Kolem týhle akce byl docela hukot. Nejprve se změnilo místo konání, potom z bombastické soupisky zmizela jedna kapela, pak druhá a třetí a nakonec tam zůstalo jen to, co tam zůstalo a protože jich tam nezůstalo mnoho, odpadlo i druhé pódium. Jeli jsme autem na tento Winter Asault a historka která koluje už 12 roků a dalších 12 roků kolovat bude... Bylo to takhle. Jedeme ve třech autem do Prahy a já mám smysl pro orientaci uplně na hovno. To se o mě ví. Přijedeme na místo, protože řidič smysl pro orientaci má v pořádku. To se ví. Na místo konání zatím nepouštěli. Potkali jsme nějakého Moraváka, který nás napájel rumem. Řidič samozřejmě setřel, protože alkohol za volant nepatří. Zašli jsme na pivko a chlastali. Když byl čas, vyrazili jsme na akci, kde byla brutální fronta. V tý zimě to nebylo moc přátelské gesto od pořadatelů, že nepouštěli průběžně už dříve. Nějak jsme předběhli, ani nevim jestli nám někdo nadával za to, protože jsem byl už slušně upravenej z těch rumů. Uvnitř jsme se dozvěděli, že odpadla další kapela. Bylo nám to jedno. My tam měli pořád Samael, Sodom a Pungent Stench. V průběhu koncertu začali vracet část vstupného za odpadnuté kapely. Tuším to byly dvě stovky a kdybychom tam neměli našeho řidiče, kterej pro to došel, já bych tam určitě nešel, protože rumu a piv bylo prostě hodně. Samotný kapely byly super. SAMAEL jsme si odpařili v první lajně, SODOM si odpařil náš řidič a PUNGENT STENCH a ty ostatní si vůbec nepamatuju :-). Když ta paráda skončila, vyrazili jsme domů. A teď pozor! Dokončení historky ze začátku tohohle průjmu. Náš řidič, rozumný chlapík, toho času střízlivý, se smyslem pro orientaci, dal na navigování mojí osobou, toho času silně pod parou usínající ve stoje. No samozřejmě jsem ho navedl špatně a zabloudili jsme, ale to už já nevím, protože jsem v autě vytuhnul a byl jsem probuzen řidičem až doma. Jo tak tohle mám na talíři již roky. Zdravím řidiče Zbyňka :-) A jak to bylo doopravdy na koncertu, se můžete dočíst zde. A na fotky můžete hodit oko na marastu, kde jsem ukradl i tu co je tady.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)










