Ha! Tak tohle se opět povedlo. Nejspíš těžce prodělečná akce, protože lidem z našeho ranku asi přišla sestava nezajímavá. Mimochodem sestava byla víc než zajímavá. Ale o tom se přesvědčilo jen pár jedinců, kteří dorazili na tuhle sešlost. Chlastala se tam jedenáctka jako o život a za chvíli člověk nevěděl kde je a co dělá. Kapely hrály a chlastaly. Nejvíce lidí jsem zaregistroval na Sagvan Töfi, které jsem viděl poprvé a musím říct, že ač je to vlastně parodie, mělo to hlavu a patu. Aggressive Tyrants tradičně vynikající, Top Sekret totálně na sračku odehráli a divím se, že se vůbec dokázali udržet na nohách, no i když.... Twisted Truth jsem viděl poprvé a bylo to výborné, hlavně pak písnička za pomoci pána z Agressive Tyratns. Headliner Shit Fukcing Shit byl řekl bych trochu sterilní. Jak je mým zvykem, pořídil jsem tam vypečené video.
Zobrazují se příspěvky se štítkemTwisted Truth. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemTwisted Truth. Zobrazit všechny příspěvky
BACK TO 1999 OEF PARTY 2018
Ou máj gád. OU-MÁJ-GÁD!! Když Čurby přišel s tímhle nápadem a poprvé se objevilo info, že ve středu budou na dvacátém obscénně extrémním festivalu kapely, které hrály na prvním ročníku, srdce nejednoho pamětníka zaplesalo. A to moje o to víc, že jsem se prvního ročníku jako jediného nezúčastnil. Samozřejmě atmosféra prvních ročníků je dávno v prdeli, ale tohle jsem uvítal. Navíc když se tam objevili BRAINWASH, které jsem neviděl snad třista roků, nebo Squash Bowels, kteří už nefungujou, stejně jako Twisted Truth a Isacaarum a přijeli zahrát jen jednu speciální show, tohle nemohlo dopadnou špatně. A taky nedopadlo. Bylo to výtečné! Když jsme přišli před areál, počasí se trochu připosralo, ale nebylo to nic, co by našinec nevydržel. Blbé je, že byla nečekaně fronta u vstupu až do prdele, na což nejsme na Obscenu zvyklí. Nápor lidí byl velkej, letošní účast rekordní. V jednu chvíli dokonce došly kelímky!! Před pódium jsme přišli ve chvíli kdy dvorní konferenciér Adolf řečený Áda nervozně postával s mikrofonem připraven zahájit tuto výjimečnou párty. Lejdýz end džentlmen Brejnwoš! A bylo zahájeno. Sympatičtí taliáni v úplně jiném složení než si je pamatuju, trochu nejistě zahájili, ale později už to bylo v jejich standardu. Fotku s nima jsem prostě musel mít!! Další kapely na sebe nedaly čekat a tak jsem postupně hýkal nadšením nad ONANIZER, TWISTED TRUTH, TORTHARRY, NEEDFUL THINGS, FLESHLESS, MALIGNANT TUMOUR, ENTRAILS MASSACRE a AGATHOCLES. Co mě zklamalo, to byla DEFLORACE, MELANCHOLY PESSIMISM, SQUASH BOWELS kteří ač hráli speciální set sestavěný ze splitka s Malignant Tumour, prostě to nebylo ono. A neúčast Desecration samozřejmě. A možná ještě Malignant Tumour, jejichž set byl složen z nových písní. Stylově by se k dané oslavě hodil spíš jejich fekál co hráli dřív. Malou náplastí může být snad půlminutová vložka Vaginal Tumour, kdy za bicí usedl Chymus, basu dali do ruky Čurbymu, mikrofon Ádovi a společně si vystřihli tři noisecoreové songy. Moc milé, moc krátké. V tu chvíli se na stráni rozhořel nápis 20 OEF a jestli si zbytek mých neprochlastaných mozkových buněk dobře pamatuje, došlo i na ohňostroj. Středa byla tedy velmi vyvedená.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)








