Zobrazují se příspěvky se štítkemChinaski. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemChinaski. Zobrazit všechny příspěvky

15. 2. 1998 CHINASKI





CHINASKI! ZAS TY ZKURVENÝ CHINASKI!! VŠUDE SAMÝ CHINASKI!!
Kdykoliv někde slyším rádio, hrajou tam Chinaski. A přitom já Chinaski tak nemám rád. Jak já ten jejich infantilní přiblblej buzna rock pop nesnáším. A to jsem takový hovado, že jsem byl na jejich koncertě. Sám tomu nemůžu uvěřit, a  pohrdám sebou samotným, ale je to tak. Taky mám od té doby krvavou stolici, heč... Nejsem na to pyšnej, že jsem byl svědkem něčeho tak nechutného jako je koncert Chinaski. A ty vole za 100Kč!! Za takovou mrdku! Jdi se vysrat vole. Má to samozřejmě důvod proč jsem se ocitl tam kde jsem se ocitl. Já byl ve čtvrťáku a do prváku nastoupily krásný prvačky a těm prvačkám se Chinaski líbili a ty prvačky prej že jedou na koncert a ty prvačky prej ať jedu s nima a já sám pro sebe budu mrdat prvačky. Nemrdal. Ani tehdy, ani nikdy jindy potom. Ony ty prvačky fakt jely jen a  pouze na Chinaski. Nepochopitelné. Když spustili to svoje vaptaptydaptap, všem holkám do jedné sjely kalhotky ke kotníkům a z kund jim vystříknul kundí šlem, po kterém postupně uklouzávali hošani v růžových tričkách co si na koncert Chinaski odskočili z baru Modrá ústřice. Sedl jsem si ve vestibulu na schodech a pil pivko a bezmocně potichu štkal. Když ta hrůza skončila, všichni ti teplouši naskákali do přistavených autobusů a rozjeli se do svých domovů. Tou dobou jsem ale já byl už v lese na cestě domů, pěšky, pryč honem conejrychlejc od růžových košilí a pryč od vaptaptydaptap a pryč od prvaček. Bohužel můj úprk přišel příliš pozdě. Všechny ty homosračky jichž jsem byl svědkem, ve mě zanechaly doživotní trauma. Trvalé následky v podobě výše zmíněné krvavé stolice, pivního mozolu, šedivých vlasů, artrozy ramene, různých zánětů, hypertenze, dny, šilhání, srdeční arytmie, permanentního zahlenění, lehké obezity a ochablého svalstva jako následek návštěvy jednoho koncertu Chinaski snad mluví za vše, ne? Je mi blbě. Asi se pobleju... Aby ses neposral vole :-)