Zobrazují se příspěvky se štítkemAutoritär. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemAutoritär. Zobrazit všechny příspěvky

OBSCENE EXTREME 2000

 
 
Můj první Obscín... Kdo by to byl řekl, že můj příští bude už dvacátý v řadě. Z toho prvního si samozřejmě nic moc nevybavuju, protože jsme se tam ožrali jak hovada, byla zima a pršelo. Nějaký německý pankáči mi tam spálili spacák aby se ohřáli nad jeho ohněm. Z dnešního pohledu se divím, že jsem to vůbec přežil. Bylo to ale krásný. Pódium postavený z valníku za traktor, platilo se penězma, festival netrval celý týden, ale v pohodě jsem ho stihnul v pátek po práci. A dokonce jsem se po dvaceti letech našel v jednom videu na youtube. Neohroženě jsem si vyskočil na pódiový valník za hrající kapelu a vychutnával si Autoritär jako nějaký VIP :-D (dole ve videu v čase od 17:30, ten šulín v modrý bundě)