Zobrazují se příspěvky se štítkem2005. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkem2005. Zobrazit všechny příspěvky

18. 6. 2005 TOTAL NAGUAL NO.1



Z této akce si pamatuju jenom to, že jsem dostal u vstupu CDčko s výběrovkou Total Nagual. A to je asi tak všechno.



7. 11. 2005 DEICIDE, VISCERAL BLEEDING, WYKKED WYTCH, PROSTITUTE DISFIGUREMENT


"Pojedeš se mnou na Deicide?"
"Ty vole já nevim, dyk ho nijak zvlášť neposlouchám."
"To dáš vole."
"Tak jo."
No a tak jsem takhle v pondělí 7.11.2005 najednou stál před pražským Futurem s několika dalšími krutopřísnými hlavami. Sem tam se mihla i krutopřísná děva. Hlavně ta ludra hnusná tlustá malá ty vole snad i smradlavá. No nakonec jsem tuhle ludru hnusnou tlustou malou viděl křepčit na pódiu za mikrofonem kapely WYKKED WYTCH, která mi společně s DEICIDE zůstala z této akce uvězněná ve vzpomínce. Jednak proto, že mi Wykked Wytch připomínali Cradle Of Filth, což je ale dané tím, že v té době mi  každá taková kapela připomínala Cradle Of Filth. Každopádně ta ženská byla fakt hnusná. Nevim jak vypadá v civilu, ale tam v ten den vypadala jak píča. Jak píča ovšem nevypadala moje tehdejší internetová kamarádka (zdravím Satanasii), která byla kus krásný ženský a se kterou jsem strávil několik minut nesmělým rozhovorem o ničem. Deicide se mi nakonec líbili a užíval jsem si usmívajícího se Glena. Ano, toho arogantního a všemi kritizovaného Glena Bentona. Tenhle Benton s přehledem odeřval a odstrunoval celej koncert a když si s úsměvem na tváři vyžadoval hlasitější aplaus o přídavek rukou za zády otočený čelem od nás, kdy jeho ruka vypadala jak kachní ocas,  vypadal jak kačer Duffy. V tu chvíli si člověk uvědomí, že i ten hrozný antikrist Benton je jen člověk a nejspíš i pohodář.  Za zmínku ještě stojí dobrodruh, který na dlouhé tlusté tyči měl připevněnou prastarou obrovskou VHS kameru a s tím monstrem se nerozpakoval vlézt do kotle a zaznamenávat atmosféru koncertu. Piva jsem tam vypil jen tři nebo čtyři, poněvadž se jednalo o lahvovou Plzeň tuším snad ve čtvrtince za nekřesťanský prachy. Aby taky byly ty prachy křesťanský, když tam ten večer hráli Deicide kurva, ne? Fotku dole jsem prachsprostě ukradl z marastmusic, kde se můžete kouknout na další.


OBSCENE EXTREME 2005


Blood Duster a jejich nudistická show a následné nachcání do kelímku, který byl hned poté vzhozen mezi lidi, zůstane nejspíš až do konce života strašit fanoušky z prvních řad :-) Já stál kousek dál a navíc v pláštěnce a moje první setkání s Blood Duster jsem si užíval na maximum. Jeden z mých nejlepších koncertů!!





Haemorrhage

Víc toho nemám :-)

MASTERS OF ROCK 2005


Na tenhle festival bych nikdy nejel, kdybych nedostal dvě vstupenky zdarma. A taky kdybych neměl rád starý desky od Manowar. Podívat se na Tarju by taky nemuselo bejt špatný. Hm, k tomu Edguy a Rage, a Rhapsody. Víc jsem toho vidět nechtěl, víc jsem toho taky neviděl. Když mi bratr přinesl dva volňásky, kontaktoval jsem kámoše, kterej má tyhle kapely v malíčku a mohli jsme vyrazit. Odvoz zajistil on, s nějakým neznámým týpkem z Pardubic. Takže vlakem do Pardubic a pak nasednout do cizího auta s cizím člověkem, kterej jel tak příšerně pomalu. To bylo hrozný. Ale nakonec jsme se do Vizovic dokodrcali. Stan jsme postavili za úplatek na zahradě nějakého soukromého pozemku pár minut chůze od areálu, který stál pěkně za prd. Točili tam teplou Plzeň, nikde žádný stín, takový divný to bylo. Stejně jako lidi tam. Už se nedivím, že všichni řikaji, jaký jsou metalisti vylízanci. Tam to byl samej vylízanec. (možná jsem potkal nesprávný týpky) Tolik negativity jsem z lidí na žádným jiným koncertě nezažil. Když do někoho vrazíte na Brutal Assaultu, zasmějete se tomu a jdete na panáka a stanou se z vás přátelé. Když do někoho vrazíte na Obscene Extreme festivalu, jdete se spolu ožrat a za chvíli spolu paříte v kotli. Když do někoho vrazíte na Masters Of Rock, je to samý co děláš ty debile, si mě pocuchal vlasy, jsem si je onduloval celý dopoledne, ti dám do držky hajzle zasranej… Zvuk celýho festivalu stál za hovno. V té době menší kapely jako Edguy a Hammerfall, to byli uplně normální buzíci. Aby bylo jasno. Mám rád heavymetal, ale trochu vyšší level. Nightwish jsem neměl nikdy v lásce, dalo by se říct, že mě sere. Ale Tarja je kus krásný ženský tak proč se na ni nemrknout, když už tam jsme za cesťák. Během koncertu třikrát změnila outfit, pokaždé jiné barvy, a pokaždé to byla pastva pro oči. Myslím, že muzika šla v tu chvíli stranou, všichni slintali na Tarju i když to nakonec neznělo vůbec špatně. Hlavní hvězdou celýho festu byli Manowar. Vždycky jsem je chtěl vidět, protože jsem nikdy nemohl pochopit, jak mohli být kdysi označováni za nejhlasitější kapelu na světě. Dle mého chabého chápání za hlasitost může přeci zvukař, kterej to buď vohulí nebo to nevohulí. Musím ale uznat, že ten zvuk byl jinej. Bylo to jako když skrz vás projede buldozer. Manowar hráli snad čtyři hodiny. No hráli, velkou část hracího času prokecali, promachrovali a proonanovali na svoje nástroje. Ne, opravdu dvacetiminutová sóla na bicí, kytaru a basu nemohly zaujmout možná už ani před dvaceti lety v době jejich největší slávy. Koncert byl za doprovodu symfonického orchestru, který ale vůbec nebyl slyšet, kapela přijela na pódium na svých čoprech a protože mají s naší malou zemí velmi vřelý vztah, zazněla i premiéra písničky King Of The Kings, pojednávající o Karlu IV. Hrálo se z většiny dosavadních alb, kdy nejlépe vyzněly písničky ze zlatých osumdesátých let. Spousta lidí má tuhle kapelu za šaškárnu, ale to jsou ti, co na nich nevyrůstali. Je třeba poznamenat, že to je tahle kapela která stvořila skvělá alba v 80kách a začátkem 90tek. To jí nikdo neodpáře. Já byl nakonec s jejich šaškárnou spokojenej. Ne ale s festivalem. Nemyslím si že bych se tam ještě někdy jel podívat.






10. 7. 2005 OBSCENE EXTREME AFTERSHOW PARTY

To tenkrát ještě byly aftershow party v Pardubicích (pak tuším dvakrát v Praze až se to přestěhovalo do pivního stanu na Bojiště a je to tak nejlepší). No a proč nevyrazit, zvlášť když tam hráli moji oblíbení Blood Duster a Needful Things. BLOOD DUSTER jsem viděl třikrát a pokaždé to bylo skvělé. Poprvé to bylo o několik hodin dříve za hustého deště v rámci Obscene Extreme festivalu, kdy jsem byl velice rád, že mám na sobě pláštěnku, neboť kytarista, toho času nahý jak ho sám Nejvyšší stvořil, nachcal do kelímku od piva a hodil to do lidí :-) kteří z toho neměli radost. Koncert na festivalu byl absolutně boží. Koncert na afterparty měl trochu menší obrátky, což bylo způsobeno únavou z festivalu, ale zase jestli se nepletu zahráli cover od mých milovaných Darkthrone a dvorní konferenciér Adolf si s nima zapěl jeden song. NEDFUL THINGS předvedli jako vždycky energické vystoupení plné hyperrychlých songů. Mám tuhle kapelu fakt rád. AFTERBIRTH a WARDEAD si už nevybavuju, přeci jenom je to třináct roků zpět a moje šedá kůra mozková  už nevykazuje toliko informací, kolik by měla. To že jsem v tu dobu byl z Trutnovského vystoupení Blood Duster upřímně v prdeli svědčí i fakt, že jsem zakoupil jejich CD, tričko a většina fotek z afterparty které mám, jsou právě Blood Duster. Škoda jejich konce. Na další fotky z tohoto večírku se můžete podívat tady.




Pro další fotky klikni sem.