Tenhle ročník se poprvé konal v Modré Vopici a mě to tam tak sralo, že se to stal i poslední ročník, kterého jsem se zúčastnil. S Riegrovými sady se tohle hnusný místo nedalo absolutně srovnat a pro Fekal Party bylo nedůstojné. Už tam jsem prohlásil, že do tohodle klubu (potažmo ven) už na koncert nepojedu. Zatím to dodržuju. Že tam občas hrajou velmi slušné kapely!!
Zobrazují se příspěvky se štítkemFekal Party. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemFekal Party. Zobrazit všechny příspěvky
FEKAL PARTY 2002
Ještě než se Fekal Party přesunula do Modrý Vopice, tak probíhala v Riegrových sadech a bylo to tam boží! Areálek kde burácely všechny ty hrozné kapely, od dětského hřiště na kterém se maminky s kočárky scházely na odpolední podrb, dělil pouze nízký plůtek, takže to měly maminky a jejich ratolesti hrající si na písku i s kulturní vložkou. Nevím jak to bylo později, protože jsem na Fekal Party přestal jezdit v roce 2005 poté, co jsem jeden ročník absolvoval po přestěhování do zmíněné Modré Vopice, ale v Riegráči se o naše sluchovody zrovna když nehrála žádná kapela, staral DJ Braindead, který pouštěl samé skvělé kousky. Na tomhle ročníku mě nejvíc bavili MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY a taky jsem se dost bavil u hiphopového projektu HIPHOPOVÁ SCÉNA FEAT. PIRÁTI SLIZNIC, který se nikomu nelíbili.
Pro další fotky klikni sem.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)











