Zobrazují se příspěvky se štítkemŠkoda 120. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemŠkoda 120. Zobrazit všechny příspěvky

24.02.2006 GRINDING MILL




Docela nedávno jsem se dozvěděl, že jsem exot a kokot a kokotem jsem vždycky prý byl. Úsměvné na tomto tvrzení je, že se zrodilo v hlavách lidí, kteří mě téměř neznají a nestýkám se s nimi a vzešlo na základě jednoho reportu tady na blogu. Tyto osoby nikdy nemohly docenit mé ušlechtilé vlastnosti, jako je například moje přátelská povaha, smysl pro humor a oddanost věci, protože s jedním ze zmíněných člověků se nebavím a druhý ani nežije v Evropě. Nakonec mě je to přeci úplně jedno, co si o mě lidé, na kterých mi nezáleží, myslí. Dnešní report je psaný speciálně pro ně :-) Užijte si ho děvčata... 


Jo tak tahle akce byla slušná prdel... Pičo prdelnatrhávající kapely, navíc jedna z posledních možností vidět CEREBRAL TURBULENCY před ukončením jejich činnosti, což mě sere jak cyp, to ukončení, do toho kurva moji oblíbení NEEDFUL THINGS, v té době prdelnatrhávající ŠKODA120 a v neposlední řadě kapela, která nás tam hodně bavila svojí hovnivou show (neplést za ohnivou show), COLONEL KRUTOF AND BULDOZER CREW. To byla fakt prdel a vystoupení plný hoven a sraček levitujících vzduchem a všeljakejch jinejch různejch píčovin  a je škoda že už nehrajou. Na koncert jsem jel s kámošem (zdravím Zbyňka) který mě vyzvedl z  podnikové výroční členské schůze v době, kdy jsem v sobě měl 8 piv. Nasedl jsem k němu do auta, nabrali ještě jednoho kámoše a bratrance (zdravím Turdu a Jirku) a vyrazili jme do města perníku se zvratkovou polevou. V Pardubicích jsem se jal pokračovati v požívání chmelového moku v počtu sedmi kusů, když se přihodila jedna taková veselá příhoda... Jeden ožralý vymrdanec tam do nás furt vrážel, tak ho bratranec 2x zahodil. Bratranec byl ve stavu posilujících a byl vazba, která malíčkem zlomí dubovou fošnu na tři půlky, takže mu nedělalo žádný problém zahodit jednoho čuráka. Onen ožralý dement (já byl taky ožralý dement, ale když jsem kurva ožralý dement, tak jsem v klidu a do nikoho se neseru) si ale nedal pokoj a furt do nás narážel a strkal, tak jsem ho teda taky odstrčil, jen tak aby se neřeklo, prostě aby mi nepřekážel ve výhledu na kapelu, a nevěnoval jsem mu dál pozornost kryplovi zkurvenýmu. A najednou jsem se ocitnul ani nevim jak, s roztrhanou mikinou, tričkem na dvě půlky a padesáti střepama z půllitru ve xichtu, na zemi v tratolišti krve. Prostě jsem svým krásným dětským obličejíčkem o podlahu rozmáčknul půllitr, kterej jsem držel v ruce a při pádu, když po mě ten vyjebanej kokot zákeřně vyjel, jsem ho upustil na nesprávné místo. Já si toho moc nepamatuju, protože je to už dávno a taky jsem požil těch 15 piv a to je na jeden večer pro mě už docela dost, ale mám takový záblesky před očima, když mě straší noční můry, jak držím za vlasy umaštěné metalové hovado a snažím se mu mlátit hlavou o podlahu. Aspoň už vím, na co mají metalisti dlouhý vlasy :-)  V mým stavu to musela bejt docela komedie. Navíc já, kterej se nikdy pořádně s nikým nerval a rvačky nevyhledávám, jsem tam s rozřezaným xichtem šílel na jednom ožralém kreténovi, než mě z něj strhli a odvezli na chirurgii. A to byla taky docela prdel. Přijedeme do nemocnice a říkáme si ty vole tady mají parádní parkoviště. No nakonce jsme zjistili, že jsme stáli na heliportu... :-)Tak jsme rychle přeparkovali a pak našli chirurgii, kde mi nějaký černošský pan doktor zašil xicht. Ten si asi vyslechl mých opileckých keců... Blbě mi to sešil, pěkně na hovno, čurák. Když mě došil, půlku rypáku mi omotal obvazem a nechal mi malou dírku u pusy, kterou jsem využil k zasunutí brčka za účelem dalšího popíjení piva, když jsme se vrátili na koncert. Při tom jak mě ten debil povalil na zem (během našeho pobytu v nemocnici se takticky z akce vypařil), ze mě regulerně serval tričko Burzum a napůl roztrhl mikinu Samael. Tak jsem si koupil z nějakýho distra tričko Dodheimsgard, které mám do dneška. Prdel docela byla, že si kámoš Turda vůbec nevšiml, že se tam něco stalo (ona ho vlastně ta hudba moc nebavila, tak seděl na baru celou dobu) a když mě tam pak viděl pořezanýho sešitýho obvázanýho tak čuměl jak puk. Když jsem přijel do klubu po nějaké době na koncert, pivo se čepovalo do kelímku :-) Tímto bych se chtěl omluvit kapele Cerebral Turbulency, že kvůli tomuto incidentu museli na chvíli přerušit produkci jejich cypmetalu.









7.12.2018 KUFR PLNEJ VNITŘNOSTÍ vol. II



S porodníma bolístkama se na svět dostala konečná sestava této čvachtací sešlosti. Nejdříve one  man projekt Pórek Vagina byl nahrazen k mému potěšení zásavosvětlými Aggressivními Tyrany a po nějakém čase odpadli i Sagvan Töfi, které nahradili Prolapsed.  Stejně tak i sestava našeho auta doznala změny. Měli jsme být plní, ale kámoš (zdravím Dominika) couvnul poté, co couvla jeho přítelkyně (zdravím Elišku), které se nechtělo, tak se potom nechtělo i Dominikovi. Napsal jsem mu že je podpantoflák, načež mi načepýřeně odepsal, že podpantoflák nejni, a že nejede protože je nachcípaný. Musím podotknout, že začal být podezřele nachcípaný až když se Elišce nechtělo jet a naplánovali předvánoční nákupy v Hradci Králové :-) Já jsem též nachcípaný, prtože management naší firmy, mého kapitalistického zaměstnavatele, je banda nevzdělaných kryplů, kteří nebyli schopni na podzim zařídit kontrolu sahar na vytápění haly, takže jsem prostě a jednoduše na posledních dvouch nočních v průvanu nastydnul. V krku mám hnusnej, tuhej, zelenohnědej knedlík, teče mi z nosu a očí.  Naštěstí mě nemusí mrzet, že jsem si nemohl dát pivko díky nachlazení, protože jsem měl beztak v plánu dělat řidiče, neboť původně plánovanému řidiči Dominikovi se vysypalo auto na kocnertě v Hradci a pak ještě ta věc s tím podpantofláctvím, takže břímě řidičské zůstalo na mě. 


Lycanthrophy

V klubu se většinou začíná s hodinovým zpožděním. Včera ale posunutí začátku nebylo až tak velké. Těšili jsme se na Zdíšu, krásnou to ženu za mikrofonem první kapely LYCANTHROPHY ale překvapil nás šikovný řvoun s těhotenským bříškem. Kapela frkala jeden hyperrychlý song za druhým s miliony různých záseků a jejich set utekl jak voda v řekách uplynulé léto. Myslím ale že těch pár minut bohatě stačilo. Kdyby hráli dýl, asi by to začalo nudit.

Needful Things

Druzí nastoupili mí oblíbenci z města špatného hokeje :-) . Byl jsem zvědavý na nové songy z nové desky, kterou jsem si tam zakoupil za směšný peníz, ale musím zcela objektivně říct, že to bylo naživo takové nijaké, mdlé, s hluchými místy. Nevím proč jsem to tak cítil, protože nová deska je neskutečná řežba. Možná za to mohlo špatné nazvučení bicích, možná něco jiného, zkrátka NEEDFUL THINGS pro mě bylo mírné zklamání.


Škoda 120

V Mladé Boleslavi by se mohli učit... Nejlepší a nejrychlejší škodovka ŠKODA 120 totiž nepochází z jejich výroby. Nejlepší a nejrychlejší škodovka byla vyrobena v roce 1996 v Brně a včera zahrála povedený set. Obzvláště dobří byli zpěváci, kdy jeden hulákal a druhý řval. Ale i zbytek kapely byl sehraný. Tohle se člověk nenaučí za pár dní. Ostatně to samé platí i o předchozích dvouch smečkách. Zvuk byl o něco lepší, ale pořád to nebylo ono.


počet platících návštěvníků

Poppy Seed Grinder

Skoro osumdesátka metalových hlav dorazila podívat se na pražskou legendu POPPY SEED GRINDER. Když jsme u těch legend.... Stává se kapela legendou automaticky tím, že funguje dvacet let? Protože jesli jo, tak se na kufru, který byl až po okraj naplněn vnitřnostmi, až na jednu kapelu sešly samé legendy. Poppy Seed Grinder jsem poprvé viděl slyšel v roce 1999 v Třebechovicích a tenkrát se mi tam strašně líbili. Sice v sestavě po mnoha změnách zůstal jen Jarda Dohnal, ale vždycky jeho kapelu rád vidím. A i včera se mi jejich podání deathu líbilo. Zvuk byl velmi dobrý, zpěvák výtečný, basák šílený, bicmen precizní, a Jarda jako vždycky. Kluci řikali, že je to kolovrátek, ale já mám pro PSG prostě slabost, no.... Přišlo se tam na ně podívat nejvíc lidí z celého večera a když skončili, tak se velká část návštěvníků zase vypařila. Až mám podezření, že si kapela přivezla fanoušky s sebou z Prahy :-)

Proplapsed

První náhradní kapelou a jedinou NElegendou (pokud to bereme dle doby fungování) byli PROLAPSED, ke kterým jsem přistupoval celkem chladně, nakonec mě ale jejich death bavil víc než je zdrávo. Zvukově to bylo opět v naprostém pořádku. Asi si na ně budu muset do budoucna  trochu posvítit....

Aggressive Tyrants

Druhá náhradní kapela, poslední toho večera, moji oblíbení AGGRESSIVE TYRANTS stavěli a zkoušeli své aparáty asi o půl hodiny déle než nedávno v Hořicích, kde to měli zfouknutý za tři minuty. Tady to sympatické trojci trvalo dýl, než bylo zdrávo, ale výsledek stál za to. Vynikající zvuk!! Kdo zůstal až do pozdních hodin, kdy už i hospoda byla zavřená (bar v klubu ale jel dál) tak musel být maximálně spokojen. No i když maximálně.... Kapela, která se proslavila megahitem Kokokodáááák, si dovolila NEZAHRÁT zmíněný hit. Nikomu to samozřejmě nevadilo, ale pro příště bych si takovou podpásovku vyprosil a slepičí písničku bych si v playlistu přál. Měl jsem v plánu zakoupiti jejich ještě novotou zapáchající vzpomínkové CD s výtečnými demy "A miminko je na světě" a "Žužlání klitorisu zdechlé narkomanky", hudbou mých středních školních let, ale jelikož se jedná o žhavou novinku, nebylo toto CD ještě k dispozici. Zakoupil jsem tedy jejich už ne novotou zapáchající řadové poslední CD.

Kdo přišel, rozhodně nemohl být zklamaný. Možná počáteční nedokonalý zvuk by mohl trochu snížit hodnocení, ale já sám za sebe hodnotím velice pozitivně. Kluci to ohodnotili tak, že to prý mělo stoupající tendenci kvality.