Zobrazují se příspěvky se štítkem2007. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkem2007. Zobrazit všechny příspěvky

BRUTAL ASSAULT 2007


Z tohoto ročníku si moje šedá kůra mozková v paměti uchovala jedinečné vystoupení Satyricon, kdy mi kámoš mýho kámoše posadil na krk jeho tehdy jedenáctiletýho syna, který téměř celý koncert odzpíval se Satyrem. Na mým krku. Docela se pronesl. Lidi si nás tam fotili, protože táta toho kluka ho k metalu vede od mala a tehdy byl stylově oblečen jako ostřílený metalhead. Co se mi dále líbilo, tak to byli Dying Fetus, Haemorrhage, Dodheimsgard, Root. Co mě sralo tak to byli Cephalic Carnage, ale uplně nejvíc ze všeho mě sral Soulfy který byli zvukově v prdeli. A Pain na které jsem se těšil ale byla to sračka.

2.4.2007 NO MERCY FESTIVAL



Tak z týhle akce si pamatuju jen to, že jsme jeli předčasně domů. Patrně se nám tam něco nelíbilo, nebo jsme byli znaveni. Každopádně na Moonspell jsme už seděli v autě, protože jsme odešli v polovině setu NAPALM DEATH, který jsme díky malému prostoru, jež se neslučoval s velkou návštěvností, trávili úplně vzadu u východu, skoro na schodech. Možná právě to byl důvod, proč jsme oželeli Portugalce. Fotka ukradena z fobiazine.net, kde jich je víc.


OBSCENE EXTREME 2007


Těšil jsem se, jak zpěvák Sterbehilfe zase roztříská mikrofon a bicmen znemožní všechny bubeníky v okruhu dvaceti tisíc kilometrů, ale k ničemu takovému nedošlo. Možná že uvaděč Áda neměl před začátkem jejich setu tu veselou příhodu s mikrofonem připomínat... Behemoth tenkrát hráli ve čtvrtek, stejně jako Debustrol takže jsem tyto dvě veličiny milerád oželel, neboť v tu dobu jsem jezdil na festival až od pátku....


Žádný fotky ani video z toho ročníku :-(

Tyhle dvě jsou s dovolením Tomáše ukradeny z jeho rajčete.

Inhumate