Další z akcí, o kterých toho mnoho není k dohledání. Jen pár malinkatých foteček ukradených z fobiazine. Do Výravy jsme s kámošem vyrazili pěšky (!!!) z Hradce Králové. Ptali jsme se každou chvíli na cestu, a všichni nám řikali jo to je kousek, asi tři kilometry. No nakonec těch kilometrů bylo snad deset a my jak přišli do areálu, který byl zastřešen, museli jsme spláchnout žízeň. Takže jsme chlastali a poslouchali výborné kapely a pak zase chlastali a v noci jsme dělali bordel, že tam na nás už nějaký místní domorodec vlítnul a že prej zajistí, aby se podobná zvěrstva už ve Výravě nekonala. A proto od té doby hrají ve Výravě samé píčoviny a o pořádnou kapelu tam nezavadíš. Když byl čas jet domů, nechtělo se nám zase pěšky do Hradce, tak kámoš našel našeho známýho, který tam byl autem, jenže náš známý byl totálně našrot, ležel v bezvědomí pod pódiem, takže jsme čekali, než se dá trochu do kupy. Asi za hodinku vstal, dal si cigáro a ještě ožralý si sednul za volant prastarý škodověnky. Vůbec nechápu, jak v jeho stavu mohl nenabourat cestou do Bydžova, zvlášť když byla mlha, že nebylo na krok vidět a měl věčně opocené čelní sklo. Na jeho obranu musím uvést, že byl nějaký uvědomělý a že jel opravdu pomalu a nijak nefrajeřil. Sestava kapel byla víc než výborná, ale jestli si dobře pamatuju, tak moc lidí tam nebylo. Ale nám se tam líbilo.
Zobrazují se příspěvky se štítkemMurder Persons. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemMurder Persons. Zobrazit všechny příspěvky
25. 8. 2001 BEST OF HARD COMMUNITY
Groinchurn, Fleshless, Tortharry, Hypnos, Sabathory, Ingrowing, Laniena Mentis, Livores Mortis, !T.O.O.H.!, Ritual, Return To Innocence, Euthanasia, F.O.B, Dark Future, Human Scum, Murder Persons, Smashed Face
24. 6. 2002 5 LET IMMORTAL TEARS
IMMORTAL TEARS byli na začátku druhého milénia velmi oblíbení a také velmi přirovnáváni ke slavnějším kolegům Cradle Of Filth. Snad proto natruc na svých pátých narozeninách zahráli dva covery od Dimmu Borgir :-) Musím podotknout, že velmi dobře zahráli. V té době byli na vrcholu své slávy, muzikanti byli sehraní, CDčko se prodávalo, vše nasvědčovalo zářné budoucnosti... škoda že se za chvíli rozpadli. V pardubickém Žluťákovi ale nehráli sami. Byla to povedená akce snad jen kromě zvuku, který trochu habroval, ale nám mladým alkoholikům to bylo jedno. Na večírku byly přítomné dívky, toho času členky vystupujících kapel. Není moc příležitostí vidět a slyšet na jedné malé akci ženský MurMur v podání Jany v MURDER PERSONS (tahle dívka byla svého času vlhkým snem spousty z nás), nebo křehkou Lucy laskající svoje klávesy v Immortal Tears anebo sexy divoženku pějící v INNER FEAR. Jako první hráli ELEDHEL, ale díky velkému zpoždění vlaku ČD jsme stihli bohužel jen jednu poslední písničku. FOB jak je mým zvykem u koncertů staršího data si vůbec nevybavuju... A leták? O něm si můžeme nechat zdát, protože i strejda Gůgl mlčí...
Pro další fotky klikni sem.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)








