Původně na této akci měl vystoupit Motorhead, ale pořadatel se nedovolal Lemmymu, tak zkusil aspoň MALIGNANT TUMOUR a těm se dovolal, tak místo Motorhedů byli Malignanti. A THEMA ELEVEN k tomu. Mě se Thema 11 nikdy moc nelíbila a když už se mi začala líbit, tak se rozpadli. To Malignanti se mi naživo líbí pořád. A navíc v kině ty vole haluz jak cyp pičo. Koukal jsem na ně ze schodů, jak si drtěji ve vestibulu Kina Central v Hradci Králové ten svůj hevík a bylo to hrozně příjemný, stejně jako příjemná obsluha v příjemném baru. Dokonce tak příjemná, že jsem druhý den psal provozovateli tamního baru, aby holkám rozhodně zvedl výplatu. Škoda, že takových akcí není víc a klidně na tý chodbě v kině. Fakt se mi tam líbilo. Fotka Šimka s dovolením ukradena z Tomášovýho rajčete, kde je jich mnohem víc. Fotka obsluhy baru vyňata z pochvalného emailu, který jsem psal provozovateli. Je zajímavý, že jinou fotku než děvčat za barem z tohoto večera jsem nepořídil :-)
Zobrazují se příspěvky se štítkem2008. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkem2008. Zobrazit všechny příspěvky
17. 5. 2008 OBSCENE SOCIETY
Nějaký fotky najdete tuná.
Mě se nejvíc líbili Idiot´s Parade a jejich křehulka za mikrofonem s hvězdičkou ve vlasech.
BRUTAL ASSAULT 2008
Ne ty vole Cradle Of Filth a jejich divný fanynky. Respektive fanynky zpěváka Daniho, kterej už v tu dobu byl hnusnej a tlustej malej skřet. Ale i tak jsme potkali jednu fakt hodně věrnou, která stála u vjezdu do VIP sektoru a čekala, že tam za ní snad přijde. Když jsme šli k autu a viděli jsme ji tam, tak jsme jí řekli, že Dani Filth je hnusnej a neumí zpívat. Málem to nerozdýchala kráva. Začala nám nadávat tak, že jsme se radši zdekovali pryč... Samael zahráli fajnově, stejně tak Kataklysm a Exodus. Code se nám líbili a Carcass.
OBSCENE EXTREME 2008
Zajímavostí tohoto ročníku určitě bylo dvojí vystoupení Macabre. První bylo jejich country běsnění Minstrells a druhé další den, klasické. Zatímco Minstrells bylo takové nijaké, kapela dělala chyby, klasický koncert neměl chybu.... Druhou zajímavostí byli Impaled Nazarene, kteří se chovali prý jako kokoti první třídy a jejich zpěvák během setu zvládnul vychlemstat flašku whiskey. Ke konci setu už jen sípal...
Pro další hromadu fotek klikni sem.
19. 9. 2008 NUNWHORRE NIGHT
V době konání koncertu jsem začal tak trochu koketovat s industrialem a technem v metalu, takže Nunwhorre Commando 666, M.A.C. OF MAD a BaBaYaBa na jednom místě v jeden večer, pro mě bylo velké lákadlo. Ovšem co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro druhého. Hodně dlouho jsem hledal někoho, kdo by na tuhle akci se mnou šel. Spasitele jsem našel ve svém bratranci, zarytém blackmetalistovi. On je z Prahy takže mu šlo vlastně dohromady o hovno... Nechal se teda ukecat a já mohl opět navštívit naši stověžatou matičku, kterou tak nemám rád. O to abychom nezabloudili se postaral bratranec. Když jsem ale vstoupil do klubu, byl bych radši, kdyby mě odvedl zpátky na vlak. Absolutně nevyhovující sklepní prostory s nevyhovující kapacitou a zvukovou aparaturou, pod smradlavým barem. Ale od začátku. Vešli jsme do Jet klubu a mě zamrazilo. Čepovali tam totiž Krušovice a já tomuto pivu neholdoval. Na výběr byla ještě i lahvová Plzeň, ale ta za chvíli došla, protože do Krušovic se nikomu moc nechtělo. Do "klubu" se bloudilo po špinavých schodech a samotný klubový prostor byl špatný. Malý velmi tmavý a vlhký prostor o rozloze pár metrů bez omítnutých zdí, s malým pódiem. Hrůza... Tuším, že jako první hráli M.A.C. OF MAD a zvukově to byla dost mrdka. Už jsem je viděl jednou předtím a nedalo se to srovnat. Prostě člověk je nasranej na prostory a to se přeneslo i na požitek z vystoupení. Ovšem BBYB, ta mě hodně mile překvapila. Dokonce i zvuk jakžtakž ušel, a i didgeridoo bylo slyšet. Jejich set jsem si spokojeně odkýval hlavou. Bohužel od té doby jsem na nich nebyl a stydím se za to!!!!! Hlavní hvězdou této akce byli NUNWHORRE COMMANDO 666 které jsem měl docela naposlouchané. Ovšem zvuk byl taková sračka, že jsem měl problém vůbec písničky rozpoznat. UFF! Člověk se těší na výborné kapely, ukecá bratrance k absolvování koncertu s hudbou která ho nezajímá a pak přijde do takovýho posranýho klubu, kterej pošle všechno do hoven. Fotky technužel žádné nemám. Nejsem si uplně jistej, jestli jsem někdy zažil větší zklamání z koncertu, ale asi ne. Sorry.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)









