Zobrazují se příspěvky se štítkem2001. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkem2001. Zobrazit všechny příspěvky

4. 8. 2001 KRHANICE OPEN AIR



Jen jednou jedinkrát jsem byl na Open Airu v Krhanicích. Psal se rok 2001 a já vyrazil s bratrancem z Prahy motoráčkem směr Krhanice podívat se na pořádný kapely. Samozřejmě si toho moc nepamatuju. Vím že z kapel se mi nejvíc líbili Poppy Seed Grinder, Sarcom a Fleshless. Od Jardy Dohnala mi později přišla v obálce kazeta se záznamem jejich vystoupení z Krhanic, ale ta kazeta je už dávno v kazetovým nebi, takže mám hovno. Taky vím, že jsem byl zklamaný, že jsem u vstupu nebyl "každý desátý" a neobdržel jsem tak CD, a dokonce ani kazetu. Zkoušel jsem to nějak ukecat, ale marně. Akce se konala na fotbalovém hřišti a bylo to tam super. Vlastně ani nevím, proč jsem tam už potom nejezdil, když kapely jsou tam každý rok super... Po skončení jsme se odebrali do blízkého NONSTOP BARU jak nás naváděl plakát, ale nonstop bar měl zrovna zavřeno, tak jsme zahučeli do kukuřice, tam jsme si lehli a chvíli zavřeli oči. Probudil mě lehký deštík, tak jsme vyrazili na nádraží a počkali na vlak. Opět přijel motoráček přesdívaný Hurvajs. Celý jsme ho zaplnili našimi smradlavými špinavými hnusnými metalovými postavami. Průvodčí nás nahnal do zadního vozu, abychom neobtěžovali obyčejné slušné lidi v prvním vozu. Projistotu nás ještě zamknul. Bezpečák by z něj měl radost. Fotky jsem žádný nenašel a youtube na mě vyplivl jen zvukový záznam kapely Veneral Disease.

3.3.2001 SQUASH BOWELS, ENTRAILS MASSACRE, NEEDFUL THINGS, WAKUUM

Z této akce si pamatuju jen to, že jsem na ni jel s kámošem (zdravím Barváka) v jeho prastarý škodovce, a že klub U Bobra, kde se to konalo, snad ani nebyl postaven ze stavebního materiálu. Přišlo mi to tam jako kdyby to mělo každou chvíli spadnout. Vzpomínám si, že zpěvák ze Squash Bowels mi chválil tričko Cryptopsy, které jsem měl zrovna na sobě a to je asi tak všechno. Leták přímo na tenhle koncert jsem neobjevil, ale leták na pražský koncert jsem našel. Fotky taky nula od nuly pojde. Snad jen jedna by měla být z tohohle tour, ale ruku bych do ohně za to nedal.




25. 8. 2001 BEST OF HARD COMMUNITY

Groinchurn, Fleshless, Tortharry, Hypnos, Sabathory, Ingrowing, Laniena Mentis, Livores Mortis, !T.O.O.H.!, Ritual, Return To Innocence, Euthanasia, F.O.B, Dark Future, Human Scum, Murder Persons, Smashed Face

Další z akcí, o kterých toho mnoho není k dohledání. Jen pár malinkatých foteček ukradených z fobiazine. Do Výravy jsme s kámošem vyrazili pěšky (!!!) z Hradce Králové. Ptali jsme se každou chvíli na cestu, a všichni nám řikali jo to je kousek, asi tři kilometry. No nakonec těch kilometrů bylo snad deset a my jak přišli do areálu, který byl zastřešen, museli jsme spláchnout žízeň. Takže jsme chlastali a poslouchali výborné kapely a pak zase chlastali a v noci jsme dělali bordel, že tam na nás už nějaký místní domorodec vlítnul a že prej zajistí, aby se podobná zvěrstva už ve Výravě nekonala. A proto od té doby hrají ve Výravě samé píčoviny a o pořádnou kapelu tam nezavadíš. Když byl čas jet domů, nechtělo se nám zase pěšky do Hradce, tak kámoš našel našeho známýho, který tam byl autem, jenže náš známý byl totálně našrot, ležel v bezvědomí pod pódiem, takže jsme čekali, než se dá trochu do kupy. Asi za hodinku vstal, dal si cigáro a ještě ožralý si sednul za volant prastarý škodověnky. Vůbec nechápu, jak v jeho stavu mohl nenabourat cestou do Bydžova, zvlášť když byla mlha, že nebylo na krok vidět a měl věčně opocené čelní sklo. Na jeho obranu musím uvést, že byl nějaký uvědomělý a že jel opravdu pomalu a nijak nefrajeřil. Sestava kapel byla víc než výborná, ale jestli si dobře pamatuju, tak moc lidí tam nebylo. Ale nám se tam líbilo.








OBSCENE EXTREME 2001

Tenhle ročník se zapsal do historie a všech reportů z celého světa tím, že byl předčasně ukončen a následně zase zahájen. Ukončen byl proto, že se hnala nějaká vichřice a zahájen proto, že z vichřice byl nakonec silnější větřík s několika blesky v dáli. Haemorrhage a Exhumed tedy nakonec vystoupili a zase všechno dobře dopadlo. Mám tričko z tohoto ročníku heč.