Zobrazují se příspěvky se štítkemThema Eleven. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemThema Eleven. Zobrazit všechny příspěvky

31.10.2008 MALIGNANT TUMOUR, THEMA ELEVEN


Původně na této akci měl vystoupit Motorhead, ale pořadatel se nedovolal Lemmymu, tak zkusil aspoň MALIGNANT TUMOUR a těm se dovolal, tak místo Motorhedů byli Malignanti. A THEMA ELEVEN k tomu. Mě se Thema 11 nikdy moc nelíbila a když už se mi začala líbit, tak se rozpadli. To Malignanti se mi naživo líbí pořád. A navíc v kině ty vole haluz jak cyp pičo. Koukal jsem na ně ze schodů, jak si drtěji ve vestibulu Kina Central v Hradci Králové ten svůj hevík a bylo to hrozně příjemný, stejně jako příjemná obsluha v příjemném baru. Dokonce tak příjemná, že jsem druhý den psal provozovateli tamního baru, aby holkám rozhodně zvedl výplatu. Škoda, že takových akcí není víc a klidně na tý chodbě v kině. Fakt se mi tam líbilo. Fotka Šimka s dovolením ukradena z Tomášovýho rajčete, kde je jich mnohem víc. Fotka obsluhy baru vyňata z pochvalného emailu, který jsem psal provozovateli. Je zajímavý, že jinou fotku než děvčat za barem z tohoto večera jsem nepořídil :-)



OBSCENE SOCIETY 2003




17.00 - 17.30 Lycanthrophy (grindcore)
17.40 - 18.10 N.C.C. (grindcore)
18.20 - 18.50 V.I.R. (noisy crust)
19.00 - 19.30 Isacaarum (xxx-panzer grind)
19.40 - 20.10 Gride (power gride core)
20.20 - 20.50 Purulent (death/grind Kolumbie)
21.00 - 21.20 Dread 101 (metalický crust)
21.30 - 22.00 Ingrowing (grindcore)
22.10 - 22.50 Phobia (grindcore, USA)
23.00 - 23.30 Thema 11 (temný emotivní HC)
23.40 - 00.10 Fleshless (death/grind)
00.20 - 00.50 Není Úniku (crust/metal)

17.5.2003 se netradičně přestěhovala tahle sešlost do Chlumce Nad Cidlinou, protože jestli se nepletu, tak "domovský" klub Žlutý Pes v Pardubicích byl v rekonstrukci. V Chlumci bylo hnusný pivo, divnej zvuk, ale i tak jsme si to všichni užili.




Pro další fotky klikni sem.