Původně na této akci měl vystoupit Motorhead, ale pořadatel se nedovolal Lemmymu, tak zkusil aspoň MALIGNANT TUMOUR a těm se dovolal, tak místo Motorhedů byli Malignanti. A THEMA ELEVEN k tomu. Mě se Thema 11 nikdy moc nelíbila a když už se mi začala líbit, tak se rozpadli. To Malignanti se mi naživo líbí pořád. A navíc v kině ty vole haluz jak cyp pičo. Koukal jsem na ně ze schodů, jak si drtěji ve vestibulu Kina Central v Hradci Králové ten svůj hevík a bylo to hrozně příjemný, stejně jako příjemná obsluha v příjemném baru. Dokonce tak příjemná, že jsem druhý den psal provozovateli tamního baru, aby holkám rozhodně zvedl výplatu. Škoda, že takových akcí není víc a klidně na tý chodbě v kině. Fakt se mi tam líbilo. Fotka Šimka s dovolením ukradena z Tomášovýho rajčete, kde je jich mnohem víc. Fotka obsluhy baru vyňata z pochvalného emailu, který jsem psal provozovateli. Je zajímavý, že jinou fotku než děvčat za barem z tohoto večera jsem nepořídil :-)
Zobrazují se příspěvky se štítkemThema Eleven. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemThema Eleven. Zobrazit všechny příspěvky
OBSCENE SOCIETY 2003
17.00 - 17.30 Lycanthrophy (grindcore)
17.40 - 18.10 N.C.C. (grindcore)
18.20 - 18.50 V.I.R. (noisy crust)
19.00 - 19.30 Isacaarum (xxx-panzer grind)
19.40 - 20.10 Gride (power gride core)
20.20 - 20.50 Purulent (death/grind Kolumbie)
21.00 - 21.20 Dread 101 (metalický crust)
21.30 - 22.00 Ingrowing (grindcore)
22.10 - 22.50 Phobia (grindcore, USA)
23.00 - 23.30 Thema 11 (temný emotivní HC)
23.40 - 00.10 Fleshless (death/grind)
00.20 - 00.50 Není Úniku (crust/metal)
17.40 - 18.10 N.C.C. (grindcore)
18.20 - 18.50 V.I.R. (noisy crust)
19.00 - 19.30 Isacaarum (xxx-panzer grind)
19.40 - 20.10 Gride (power gride core)
20.20 - 20.50 Purulent (death/grind Kolumbie)
21.00 - 21.20 Dread 101 (metalický crust)
21.30 - 22.00 Ingrowing (grindcore)
22.10 - 22.50 Phobia (grindcore, USA)
23.00 - 23.30 Thema 11 (temný emotivní HC)
23.40 - 00.10 Fleshless (death/grind)
00.20 - 00.50 Není Úniku (crust/metal)
17.5.2003 se netradičně přestěhovala tahle sešlost do Chlumce Nad Cidlinou, protože jestli se nepletu, tak "domovský" klub Žlutý Pes v Pardubicích byl v rekonstrukci. V Chlumci bylo hnusný pivo, divnej zvuk, ale i tak jsme si to všichni užili.
Pro další fotky klikni sem.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)




